Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült amit nem tudtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült amit nem tudtam, ilyenkor mit csináljak? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Barátommal 3 éve vagyunk együtt(én 31 ő 35 éves),1 hete eljegyzett.Tegnap szólt,hogy valami fontosat kell mondania,leültünk beszélgetni.Azt mondta,hogy van valami,amit nem tudok róla...volt már börtönben emberölésért,21 éves volt,6 évet kapott.Elmesélte a történetet,teljesen ledöbbentem,nem gondoltam volna róla ilyet,eléggé megijedtem.Mit tegyek?
2013. márc. 23. 15:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha fel tudod ezt dolgozni, és el tudod fejben dönteni hogy az AKKOR volt és azóta teljesen más ember akkor maradj vele.

Nem tudom meg tud e változni e téren egy ember... kérdéses az is hogy okkal ölt vagy védelemből? vagy ... mi történt.


HA ingatag személyiség, és elpattanhat nála valami akkor pedig vigyázz , mert veszélybe is kerülhetsz!

2013. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Amit gondolsz.. Szerintem az se mind1, hogy miért tette
2013. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Az elmult 3 évetek+ ez a lépése cselekedete feléd azt mutatja, hogy megváltozott.


Ismersz hibátlan embert (magadat is beleértve)?

2013. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele együtt élni és elfelejteni ..Persze ez a sztoritól is függ hogy kit ölt meg de ez van.. Ha dzeretitek egymást akkor nem állhat ez közétek :s
2013. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

1 Ingatagszemélyiség nem fogja a másiknak négyszemközt, még házasság előtt(hogy legyen lehetősége a másik embernek a lépésre, ha akar)megmondani ezt.Az ingatagszemélyiség inkább lapit.


Ez egy már erős személyiségű ember és biztosan változott..

2013. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Gondolom megváltozott már,te ismered és te tudod mennyire bízol benne és hogy szereted-e annyira hogy ez ne zavarjon.
2013. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hühh, nem semmi. Szerintem sem mindegy, hogy mi történt, hogy önvédelemből ölt egy betörőt, vagy pedig egy veszekedés közben a barátnőjét...
2013. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Amiről mesélt,mintha akkor teljesen más ember tette volna.Én nagyon szeretem,de ettől megijedtem.
2013. márc. 23. 15:56
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem önvédelemből ölt.
2013. márc. 23. 15:56
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

nézd elmondta, azért tudjál róla, ha véletlenül mégis valaki rosszat akarna neki, ne mástól tud meg, az ott megtörtént és Te most tudod a körülményeket is

Te megismerted annak amilyen, ne az alapján ítélj, ezek szerint talpra állt, normális életet él Veled

semmit ne tegyél, mindent tudsz, képzeld mennyi bátorság kellett neki, hogy elmondja, mert félt attól elveszít

szeresd tovább, nem tegyél semmit, N

2013. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!