Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült amit nem tudtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült amit nem tudtam, ilyenkor mit csináljak? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Barátommal 3 éve vagyunk együtt(én 31 ő 35 éves),1 hete eljegyzett.Tegnap szólt,hogy valami fontosat kell mondania,leültünk beszélgetni.Azt mondta,hogy van valami,amit nem tudok róla...volt már börtönben emberölésért,21 éves volt,6 évet kapott.Elmesélte a történetet,teljesen ledöbbentem,nem gondoltam volna róla ilyet,eléggé megijedtem.Mit tegyek?
2013. márc. 23. 15:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

15:50-es azért ne vegyünk apró szépséghibákat és tökéletlenségeket egy kalap alá egy olyan ténnyel hogy valaki elvette egy másik ember életét.

Persze tényleg fontos hogy önvédelemből tette e, de ha úgy is volt, akkor is csak Te tudod eldönteni hogy képes vagy e azzal a tudattal elaludni és felkelni minden reggel, hogy a férjed meggyilkolt valakit. Szerintem ezt gondold végig hogy menni fog e.

2013. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Miért gyilkolt amúgy? Tudom, a legnagyobb bűn, de nem ugyanaz a kategória, ha azért, mert folyton megalázta, bántotta a másik, vagy azért, mert megirigyelte tőle az arany nyakláncát.


Gondolt át, hogy neked menni fog-e, mindenesetre ha törődő, figyelmes, tehát látszik rajta, hogy mindent megtett a változásért és sikerült is neki, akkor megérdemel még egy esélyt...

2013. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Többször megalázták,azért gyilkolt.
2013. márc. 23. 16:03
 14/22 anonim ***** válasza:

13


Pál Apostol is írtotta zsidókat, de megtért és kegyelmet kapott Istentől.

2013. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ezer meg egy módja van annak hogy valaki megoldjon egy olyan helyzetet ahol rendszeresen megalázzák a gyilkosságon kívül. Azért mérlegelj kicsit hogy mennyire normális reakció a "megalázás"-ra a gyilkosság, továbbá azt is gondold végig hogy ez mennyire szubjektív a megalázás mint fogalom. Pl ha úgy érzi megalázod valamivel -úgy hogy neked nem is ez a szándékod- téged is bánthat.
2013. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
De tényleg durva dolgokat csinált vele az az ember,de ezeket nem tenném közzé.
2013. márc. 23. 16:11
 17/22 anonim ***** válasza:
15-Te követtél már el életed folyamán bárminemű hibát?Akár nagyobbat-akár kissebbet. Nos ha majd a válaszod: nem lesz, akkor lesz jogod bármit is irni erre a srácra.
2013. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem nincs miért aggódnod. Nekem ez a véleményem.
2013. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ja, ha durván megalázták az más, akkor már "oké" lesz. Gyakran az az érzésem hogy az emberek már fel sem fogják mit jelent megölni valakit, annyira túlstimulál minket a sok erőszak a TVben hogy már közömbössé váltunk az ilyesmik iránt. Nézd, akármekkora paraszt volt a férjeddel akit megölt, valakitől elvette a párod azzal, hogy megölte. Volt anyja, apja, barátai, talán családja és gyerekei is. Gondolom voltak tervei az életben, álmai amiket sohasem teljesíthetett be.

Nem tudom, hogy alázták meg a férjedet, de ha te elfogadhatónak, vagy igazságosnak tartod amit tett (a válaszaidból így tűnik) akkor nem értem mi a probléma. Akkor úgysem fog senki meggyőzni az ellenkezőjéről.

2013. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

16:18-as,

ha egyszer ne adja az isten neked ölnék meg akár családtagodat, akár hozzátartozódat, barátodat, remélem ugyanolyan "kisebb/nagyobb hiba"-nak fogod majd tartani és ugyanilyen tüzesen fogsz kiállni a gyilkosuk védelmében.

2013. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!