Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Két hete járunk egy lánnyal,első randin összejöttünk.Én éreztetem vele,hogy fontos nekem,vissza azonban ezt nem nagyon látom.Állítólag én vagyok az első barátja.
2013. márc. 21. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd lesz jobb. Nekem is nehezen indult ez az érzelmi dolog;)
2013. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt csak te örülsz, neki meg lényegében mindegy, hogy ki van mellette, jó érzés, hogy végre szeretik.
2013. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es nem biztos.

Le merem fogadni, hogy fiatal a lány, és még nem tudja mit kezdjen az új helyzettel

Nekem is fura volt, én nekem még a kézfogás is idegen volt, meg hogy egy fiú van mellettem, és vár haza...megvoltam illetődve mint az újkutya a háznál

3 éve együtt vagyunk, elsők egymásnak mindenben

18/L

2013. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 20,ő 19 éves.
2013. márc. 21. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as, a kort nézve már nem olyan biztos, hogy csak meg van illetődve... Neki ez már "kellett", mindegy, hogy kitől.


(2. voltam)

2013. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ki tudja. Lehet egy 19 éves is kislányos..

Nekem egy rokonom, 21 éves, 22 lesz, bomba csaj, mindenben érett, kivétel ebben. Mikor 2 hónapja összejött a pasijával, mint egy drogos olyan kábult volt, azt se tudta mit kellene tennie/mondania.......

2013. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Baccardi01 ***** válasza:
Adj neki időt. Nem mindenki egyformán viselkedik egy párkapcsolat elején, főleg, hogy írod, hogy te vagy neki az első.
2013. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!