Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit kell érezni? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kell érezni? Ti mikor jöttök össze valakivel?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy megtetszett egy srác akivel párszor összefutottam mikor tornára mentem. Aztán valahogy megtaláltam facebookon, be is jelöltem, ő pedig írt nekem.

Elkezdtünk beszélgetni, majd randira hívott, most már másodszorra.

Aranyos, kedves, vicces, külsőre is tetszik nekem, jól elbeszélgetünk, szóval semmi rosszat nem tudok mondani róla.

A második randi végén megcsókolt, ami nekem picit hirtelen jött de lehet csak én vagyok ilyen "merev" ... ?

Mindenképp szeretnék még találkozni vele, de nem tudom, hogy járni akarok-e vele...attól tartok, hogy én valami elsöprő érzést várok 1-2 alkalom után, valami hihetetlen vonzalmat, és mivel ez nincs ezért kicsit elvagyok keseredve. Vagy ez csak később jön? Mikor jöttök ti össze valakivel, mit éreztek az illető iránt mikor eldöntitek, hogy szívesen járnátok vele?

18/L


2013. márc. 21. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá erre. Lazán. Ismerkedtek találkozgattok aztán nem csak itt meg ott hanem egymásnál is, aztán kialakul.
2013. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam én is.

Első és második randin éreztem már valami szimpátia szerűt, de azt a hatalmas fellángolást, vonzalmat vagy nem is tudom mit azt nem. Ezt elmondtam valakinek és azt mondta ne izguljak ha jó vele és tetszik is, akkor majd jönni fog az a szikra is. Mondjuk nekem mégtöbb randi kellett, meg egy egész délután együtt eltöltése, de kialakult bennem.


De engem mondjuk csak az 5. randin csókolt meg (tudom régimódi vagyok, de nem örültem volna ha megcsókol pl az első randin, így volt jó). Azóta sem érzem azt a hatalmas nagy fellángolás dolgot, hanem inkább olyan nyugodt mélyebb érzésem van ha vele vagyok. Nem tudom másként megfogalmazni :)


22/L

2013. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!