Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ismerősöm 18 éves lánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerősöm 18 éves lánya elszökött otthonról és összeköltözött valakivel, kinek milyen problémák jutnak ilyenkor az eszébe ha ilyen megtörténik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

"Na vajon bezártam az ajtót, mielőtt eljöttem?"


Amúgy, nem tudom? A szülő gyökérül nevelte, a lány gyökér, a barátai gyökerek, a média gyökér, valaki gyökér...

De többé kevésbé sz.rnék rá, majd rájön, hogyha otthon jó dolga volt, hogy nem érte meg. Ha pedig otthon sz.r sorsa volt, hát csak jól járt az egésszel. Nem ismerem a körülményeket.

2012. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A probléma gyökere a nevelés. Annyira elkényeztetettek egyesek, hogy azt hiszik, bármit megtehetnek. Gratula, a 18 éves "nagylánynak". Majd ha elfogy a kis pénzecskéje, vagy megunják eltartani és nem kap munkát majd megy vissza anyucihoz.

25/N

2012. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Elkényeztették.

2. Rossz nevelés, állandó vita stb.

3. Túlságosan korlátolták, lehet hogy kívülről jókislány volt, de mivel állandóan korlátolták, tudni akarta milyen az ha rossz, ha nem engedelmeskedik a szüleinek..

2012. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nelottem hozzaszolo: nem tudhatod mirol van szo. nem kene epp ily lenezned ot tudatlanul.
2012. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt probléma. Nagykorú, nyilván szerelmes, vagy a szülei genyák voltak vele. Ha nem jön össze neki majd visszamegy. Mostanában amúgy meg nagy divat a szülők nyakán maradni. Alig vártam hogy léphessek a szülői házból, nem azért mert nem szeretem őket hanem azért mert nem természetes. A generációs különbség végett megőrjítik egymást az emberek.
2012. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem divat a szülői házban maradni, hanem sokszor szükség kérdése. Köztudottan nehéz munkát találni és megélni. Talán ha nem kell albérletet fizetni, kicsit könnyebb lesz elindulni az életben.
2012. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!