Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? 18F,15L (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3hónapja járunk, minden szép és jó volt pár apró problémán kívül. Jól megvoltunk. Nem volt semmi probléma egészen csütörtökig, mert akkor rossz napja volt. Pénteken reggel még szájrapuszival üdvözöltük egymást, kézakézben mentünk a sulihoz a buszmegből, de utánna egyre jobban magába zárkózott.

Ma alig beszéltünk sms-ben és átmentem hozzá a 13:40-es busszal. Látszódott, h van valami baja + azon kívül, h átöleltem és fogtam a kezét, azon kívül nemnagyon volt semmi. Próbáltam megvigasztalni, de nem ment. Meg mondta, h legszívesebben most meghalna, miegymás. Megkérdeztem tőlle, h mi lenne, ha én mondanám ugyanezeket, erre mondta, h nem lenne jó, mert hiányoznék neki, meg attól még az ő problémája nem oldódna meg, sőt nőne.

Erre a visszaindulás előtt másfél órával elkezdte, h nem akarja már a kapcsolatot, mert nem boldog, nem szeret (amikor csütörtökön a szemembe mondta, h teljes szívéből szeret és a szemében is láttam, h komolyan mondja) meg tegnap is mondta, h sose fogom elveszteni), meg, h nem bízik meg bennem. Az ajándékokat is visszaadta (egy plüss mókus karácsonyra és egy félszív ezüstmedál bőrszíjon), illetve az emlékkönyvéből is kitépte azt a lapot, amire én írtam és rajzoltam...

De láttam rajta, h szomorú, meg fáj neki is...

A szülei nem lehetnek mögötte, mert ők is látták rajta, h van valami baj és amikor elindultam a buszhoz, akkor az anyuja is mondta, h szeretné, ha kibékülnénk és, ha újra boldogok lennénk.


2012. febr. 25. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a nők és a lányok fűleg ezek a kis 14-17 éves ribancok hajlamosak túlon túl reagálni a dolgokat.

ne foglalkozz vele 1-2 nap és elmúlik.

2012. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, h ő sem plázap*csa és én sem b*zipáva vagyok.
2012. febr. 25. 21:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Kislány még,szerintem engedd őt el...
2012. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de nem tudom, h hogy élhetnék nélküle
2012. febr. 25. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Esteleg valami fordulót nem felejthettél el? Bár nem hiszem, hogy ez lenne az oka... Vagy csütörtökön,pénteken nem történt valami közettek, amire oda se figyeltél? Vagy vele és a barátnőivel? DE az is lehet, hogy csak szimplán rossz napja volt, és csak túlreagálta... Ezen a héten szerintem még próbálkozz nála, aztán ha nem, akkor engedd el. Szurkolok, hogy rendbe jöjjtetek :))
2012. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kiderült, h az a valós ok, h kedden kicsit veszekedtek az egyik barátnőjével és most vmiért fél a szívére hallgatni :/
2012. febr. 27. 23:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Pff ,nem minden 13-17 éves egy hülye p****!!a leírtak alapján a bnőd sem az!tök rendes tőled ,hogy így torodsz vele !;-)sok sikert <3<3
2012. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Jajj persze, 15 évesen őrülten szerelmes...

Na, hát annyira voltál te ennek a csajnak komolyan pasija, amennyire én birkapásztor...

Kidob és az első ami eszébe jut, hogy kitépje az emlékkönyvéből a belerajzolt dolgokat?! Nekem egy komoly kapcsolat utáni szakításnál gondolataim se voltak, konkrétan ötletem se volt, hogy akkor most hogyan tovább, csak szép sorjában...

Amúgy szerintem rájött valami lényegtelen kamaszos zagyvaság, ilyen világfájdalom, meg túlcsorduló érzelmek és melodráma, ami minden kiskamasz életében megesik, mert fáj neki a felnőtté válással járó brutálisan f.os világ megismerése. Ez van.

Vagy a barátnője dumálta tele a fejét, hogy te csak meg akarod d.ugni, meg nem illetek össze, mert csak majd kihasználod, meg blablabla. Szokásos.

Na hát amit tehetsz, hogy mondjuk úgy sz.rsz rá magasról. Olyan hirtelen áll be nála a páli fordulat majd, hogy csak lesel. Ha nem, akkor pedig mégiscsak nekem volt igazam, és nem volt ez semennyiresem komoly kapcsolat, és jobb, hogy most van vége, mint később.

20L

2012. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utólsó, arra nem gondoltál, hogy a kérdező szereti a barátnőjét és nem tudja csak úgy lesz*rni??
2012. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!