Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? 18F,15L (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3hónapja járunk, minden szép és jó volt pár apró problémán kívül. Jól megvoltunk. Nem volt semmi probléma egészen csütörtökig, mert akkor rossz napja volt. Pénteken reggel még szájrapuszival üdvözöltük egymást, kézakézben mentünk a sulihoz a buszmegből, de utánna egyre jobban magába zárkózott.

Ma alig beszéltünk sms-ben és átmentem hozzá a 13:40-es busszal. Látszódott, h van valami baja + azon kívül, h átöleltem és fogtam a kezét, azon kívül nemnagyon volt semmi. Próbáltam megvigasztalni, de nem ment. Meg mondta, h legszívesebben most meghalna, miegymás. Megkérdeztem tőlle, h mi lenne, ha én mondanám ugyanezeket, erre mondta, h nem lenne jó, mert hiányoznék neki, meg attól még az ő problémája nem oldódna meg, sőt nőne.

Erre a visszaindulás előtt másfél órával elkezdte, h nem akarja már a kapcsolatot, mert nem boldog, nem szeret (amikor csütörtökön a szemembe mondta, h teljes szívéből szeret és a szemében is láttam, h komolyan mondja) meg tegnap is mondta, h sose fogom elveszteni), meg, h nem bízik meg bennem. Az ajándékokat is visszaadta (egy plüss mókus karácsonyra és egy félszív ezüstmedál bőrszíjon), illetve az emlékkönyvéből is kitépte azt a lapot, amire én írtam és rajzoltam...

De láttam rajta, h szomorú, meg fáj neki is...

A szülei nem lehetnek mögötte, mert ők is látták rajta, h van valami baj és amikor elindultam a buszhoz, akkor az anyuja is mondta, h szeretné, ha kibékülnénk és, ha újra boldogok lennénk.


2012. febr. 25. 21:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

19:36

igazad van, tényleg nemtudom feledni

2012. márc. 2. 20:14
 12/13 A kérdező kommentje:
*19:22
2012. márc. 2. 20:20
 13/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem, de ha a seggébe bújva sír, hogy gyere vissza hozzám, akkor csak tovább üldözi, és a végén e.talán vissza se akar majd menni. Most még talán. Ha látja, hogy a srác közönyös, mert akkor sérti az egóját, hogy csak úgy eldobta.

De ha nem, akkor is csak megkíméli magát a srác attól, hogy miatta megalázkodjon, teljesen fölöslegesen.

Ennyi. Ez a reality gyerekek...

2012. márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!