Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mégis mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú akit 5 éve ismerek.. Szerelmes volt belém,de akkoriban párkapcsolatban éltem.. két éve végetért a kapcsolatom.. Ám Ő ekkor mást választott. Akkor mindenkapcsolatot megszakítottunk.. 3 hete újra felkeresett.. Udvarolt,de ellenálltam. Eldöntöttem,hogy kap még egy esélyt,mert hát ugye emberből van és hibázhat.. Nos,ismét mást választott.. De szeretné,ha barátok lennénk. Mit tegyek? Legyünk barátok vagy szakítsak meg minden kapcsolatot vele? 19/L

2013. márc. 18. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ha ló nincs, jó a szamár is?


Ha a sors úgy gondolja, hogy dolgotok lesz még egymással, akkor úgyis találkozni fogtok még valamikor...

2013. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!