Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csodásan indult a hétfő reggelem,szakítottunk a barátommal,akivel majdnem 3 évig voltunk együtt...Éjjel még itt volt,sokat beszélgettünk,arra jutottunk,hogy szakítsunk.Hajnalban összepakoltam a cuccait és innen ment dolgozni.Tűzoltóként dolgozik és ma is volt riasztásuk,amikor előttünk mentek el,ment még mentő és rendőr is.Ilyenkor,mikor nagy baj van mindig jobban féltem őt és ezt ő nagyon jól tudja,ezért mindig írt sms-t ha visszaértek a laktanyába.Most meg vártam az sms-t,de nem jött..még mindig féltem..amióta reggel elment nem találom a helyem,sírdogálok, olyan rossz kedvem van.Hiányzik,nagyon is,de tudjuk mindketten,hogy így lesz jobb...annyi mindenen átmentünk és én mellettem lettem tiniből, nő!Első szerelmem volt,megtanultam főzni,sütni,óriási biztonságot adott nekem és rengeteg élményt kaptam tőle.Fősulis vagyok,múlthéten végeztem a vizsgáimmal,vártam már a nyarat,hogy csak vele legyek...de most mit csinálok egész nyáron?! :( Ma ki se mozdultam itthonról,pizsibe mászkáltam egész nap és igazából pár napig tuti nem megyek ki a házból...

Ráadásul szombaton lesz egy hatalmas nyárindító-szülinapi buli,ahova mindketten hivatalosak vagyunk és mindkettőnknek nagyon jó barátja a srác akinek lesz a bulija...nem akarom megbántani,hogy nem megyek el,de Rolival nem akarok találkozni...

Ki hogy teszi túl magát egy szakításon?

Előre is köszönöm! 21/L


2012. jún. 11. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon újat nem lehet erre mondani, de azért írok pár sort.


Ez ilyenkor természetes, hogy a 3 év után nehéz felfogni, hogy egy pillanat alatt 90 fokos fordulatot vett az életed. Ezért én teljesen helyén valónak tartom, hogy otthon ülsz és egyenlőre nem érdekel semmi. Ne is érdekeljen. Pihend ki magad... viszont egy hétnél többet ne, tényleg NE fordulj magadba. Ha nem akarsz, akkor is menj el valamerre vásárolgatni, beszélgetni a barátnőiddel stb.


A szülinapi partit illetően, szerintem menj el, hiszen az ünnepelt nem tehet a kettőtök összezördüléséről. Nem beszélve arról, hogy lehetséges, hogy a szóban forgó fiatalember is hiányol. Ez esetben még akár újra kialakulhat a kapcsolat. Kérdés, hogy érdemes-e újrakezdeni? (Nem írtad mi állt az egésznek a hátterében)


Hogy mit csinálj a nyáron?

Most ugye csak viccelsz? Majd elmész a barátnőiddel szórakozni. Nem feltétlen mondom, hogy pasizgatni... de úgyis az lesz belőle, ha csak a nyár végére, de akkor is. :)


Tehát sok sikert, és kitartást kívánok neked. Remélem tudsz erőt meríteni tapasztalati háttérrel nem rendelkező, bár szívből jövő válaszomból.

18/F

2012. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 év azért már idő.Én mint tapasztalt nő azt tudom mondani,hogy most ne is bánd a "szakítást", mert ezáltal nagyon sok mindent fogsz tisztán látni.Ha nagyon kötődsz hozzá,akkor várj,míg ő jelentkezik.Ez nagyon fontos!Azért van neki egy rendkívűl nemes szakmája,értsd meg őt nagyonis.Nemtudom mi volt a szakítás oka,de a leírtak alapján,még lehet ő az igazi.:)
2012. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomat írom le, nem tanács ez, nem kell, hogy így csináld, de nekem segít. Meggyászolom mindig pár napig az együtt töltött időt. Aztán próbálok túllépni rajta, szép emlékként felfogni,de nem úgy, hogy ő nélkülözhetetlen az életemben! Tudatosítom magamban, hogy ezek szerint jobbat érdemlek, és próbálom magamat azzal nyugtatni, ami a probléma volt a kapcsolatban, hiszen okkal ért véget. Talán valahol hibáztatom kicsit a másikat, úgymond "rákenem" mert könnyebb így a túllépés, ez pedig neki már nem fáj, nem szidom. A barátnőimnek beszélek a dologról, fontos, hogy nem zárom magamba, és fojtom el az érzelmeimet, de figyelek rá, hogy ne csak róla beszéljek hetekig, nem akarom untatni őket. Egy idő után megszokod, hogy nem ír, nem hív, kizökkensz egy állandóságból, más veszi át a helyét. Az én életemben minden szakítás után csak egy jobb kapcsolat jött. Az első tudom fájdalmas, ezzel meg kell küzdened, bár most nem vigasztal, de később könnyebb lesz. Kitartást! :)
2012. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a 3assal egyet kell hogy értsek! ugyanígy csináltam én is, mi is 3 év és korunk is megegyezik:) túl leszel rajta, ne aggódj, de adj időt a kapcsolat meggyászolásának, majd lépj tovább

21L

2012. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szuperek vagytok,köszönöm! :)

A szakítás oka kicsit összetett...mikor megismerkedtünk,akkor én olyan átlagos alakú voltam.Egy baleset miatt találkoztunk,ő akkor is dolgozott és mikor megláttam a kantáros tűzoltó nadrágban,meg az izompólóban,hát ott végem lett :D Egyik barátomnak volt a balesete,nem lett komoly baja,de kellettek a tűzoltók,hogy leszedjék a fáról az autót.Mi meg beszéltünk addig pár szót.Be sem mutatkoztam,semmi,de másnap mégis rámírt egyik közösségi oldalon,mert addig nyomozott,még megtudta,hogy ki vagyok.Ennek három éve lenne szeptemberben...Neki nagyon fontos,hogy jó kondiba legyen,minden nap sportol és egy idő után már én is kedvet kaptam hozzá,ezért mindig mentem vele kondiba és ha épp dolgozott,akkor elmentem egyedül futni. Ennek meg is lett az eredménye,mert szuper alakom lett.Előszeretettel hordok forrónacikat,mini egyberuhákat és sorra kapom a dicséreteket.És itt jött a probléma,hogy tavaly nyáron már elkezdte firtatni,hogy ne vegyek fel ilyen rövid dolgokat,ez nagyon kiadja a cicimet és így tovább.Először viccesen fogtam fel,aztán már bosszantó volt,de jött az ősz majd tél és egyre hosszabb ruhák voltak rajtam,akkor leállt ezzel a mániájával. De most májustól már megint rázendített és meguntam,hogy beleszól,hogy mit vegyek fel.Oké,nem ribancosan öltöztem,hanem tényleg normálisan,az meg hab a tortán,hogy a barátainak meg dicsekedett,hogy milyen bomba csaja van...ez volt az egyik ok,a másik viszont egy lány...Anett már régóta barátja Rolinak,olyan 5-6 éve.Erről a lányról tudni kell,hogy sose voltak együtt Rolival és hihetetlenül el van szállva magától,bár azt senki nem tudja miért.Elfogadtam őt,de akkor kezdett betelni a pohár,mikor ő beviteti vizsgázni magát Rolival 90kmre(oda-vissza 90km) és nem is fizet benzint...Jó,én olyan vagyok,hogyha nem kapom el itthonról az autót,akkor nem esek kétségbe,felülök a buszra és bemegyek.Múlthéten másfél órát vártam,hogy elkezdődjön a vizsgám,annak vége lett félóra alatt és vártam 2 óra 17percet,hogy jöjjön a buszom.Elment az egész napom,de nem haltam bele...És a legszebb most jön,szombaton úgy volt,hogy átjön Roli,anyuékkal szalonnát sütöttünk,családi estét tartottunk. Mondta Roli,hogy nem jön,mert fáradt.Mondom jól van.Majd vasárnap kiderült,hogy Anettel elmentek bulizni,mert Anett szomorú volt.De ezt sem tőle tudtam meg,hanem egyik barátom összefutott velük.Tudja jól,hogy nem csináltam volna belőle cirkuszt,menjen érezzék jól magukat,csak szóljon...és igazából ezekből lett elegem...A lány azóta írt,hogy sajnálja,hogy szétmentünk és szeretett volna velünk eljönni nyaralni,biztos jól éreztük volna magunkat...csak pislogtam mikor olvastam,nem igazán értem,hogy miért akar eljönni a nyaralásunkra,mikor mi ketten terveztünk,egy hetet mikor csak mi vagyunk...már vissza se írtam...


Kedves 18éves fiú! Irtó aranyos vagy!Főleg az utolsó mondatod,olyan jót mosolyogtam!Kívánom,hogy minél hamarabb szerezz tapasztalatot a szerelem terén,nagyszerű srác lehetsz! :) Ez a pasizós nyár annyira elképzelhetetlen most,de remélem azért nyár végére már könnyebb lesz..


Csajok! Köszönöm Nektek is! Igen,ez a rákenem dolog működik :D Apu szerint is "gyászoljak",biztatásként hozott egy csomó csokit...:D


Reggel kaptam Rolitól egy sms-t,amiben az volt,hogy iszonyúan hiányzom neki,hiányzik,hogy hallja a hangom,hogy rámosolyogjak a gödröcskés arcommal ( ha mosolygok,két oldalt lesz ilyen pici "gödröm" )hiányzik,hogy odabújjak hozzá és annyira várta,mikor tegnap vonultak,hogy kiálljak az utcára integetni neki...és hogy szeret

Nem írtam neki vissza,amire egy sms-sel reagált,hogy jól gondolta,hogy felesleges lett volna elküldeni az sms-t,hogy ne aggódjak,ő jól van,mikor visszaértek a vonulásról és hogy 11 óra körül elhozza a cuccaim.

Úgy érzem,hogy beleőrülök a hiányába és a szomorúságba,de én lezárom a kapcsolatot..Úgyhogy összekapom magam és elmegyek futni,hogyha jön 11kor ne is találkozzunk..

Ne haragudjatok,hogy ilyen hosszú lett...

2012. jún. 12. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Én elolvastam, kedves lánynak tűnsz, bár sajnálom a történetet, tudom milyen mert átéltem ugyanezt. De nézd a jó oldalát nyár előtt vagyunk, mégiscsak könnyebb mintha tél lenne. Csak merthogy ugye én is nemrégen szakítottam 3 év után. Bár én már nagyjából túl vagyok a történteken, hamarosan az én vizsgáimnak is vége és akkor belecsapok a lecsóba :D Kitartást neked is, az is jó dolog, hogy nem gyűlöletben váltotok el egymástól.

21L

2012. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Lennék a helyedben,mert jelenleg totál padlón vagyok,bezárkóztam a szobámba és tömöm magam csokival..senki ne szóljon hozzám,mert durranok...ez valami hihetetlen pocsék :( ott van minden cuccom az ágyamon amit visszahozott :(

Sok sikert neked nyárra,találd meg életed nagy szerelmét ;)

2012. jún. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!