Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ilyenkor mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy lánnyal egy buliban. Együtt is táncoltunk, nekem tetszik és lehet hogy én is őneki.

Ma felvettem facebookra, és írtam neki egy üzenetet. Beszélgettünk egy jót olyan 20 percig, majd közölte hogy rossz hírt kapott, az egyik osztálytársa elhunyt egy balesetben, és hogy most inkább menne. Írtam neki hogy teljesen megértem.

Most mi lenne a teendőm? Ennek a lánynak búcsút inthetek? A gyász most biztos elfog tartani az iskolában egy darabig, és nem akarok pofátlan lenni. Fogalmam sincs hogy most mit csináljak :S


2013. márc. 24. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát elég sz*r helyzet! Sztem legyél mellette olyan szinten,hogy most kicsit hagyd 1-2 napig! De utána kérdezd meg hogy érzi magát! Hogy sikerül feldolgoznia az eseményeket! Ilyesmi! Aztán ha ez meg volt,hagyd h ő keressen!
2013. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd egy ideig..nem biztos hogy búcsút kell intened neki.
2013. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!