Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez velem?

Figyelt kérdés
mikor meg tetszik nekem egy lany nagyon oda vagyok erte es minden aron meg akarom kapni, mikor mar minden oke es jarunk 2-3 nap utan elmulik a szerelem! csajok mar bunkonak tartanak:(

2013. jan. 1. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:

mert félsz a pi-nától,és,hogy tettekkel is bizonyítanod kell a vonzalmad.

egyszóval gyáva vagy és kételkedsz a képességeidben,adottságaidban.

2013. jan. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amit te szerelemnek gondolsz, az csak amolyan plátói dolog. Beleszeretsz a külsejébe, abba, hogy jófej, kedves, stb.. Csakhogy ez kevés ahhoz, hogy igazán szerelmes legyél. Ha megtalálod a lelkitársad, hidd el, őt nem fogod megunni pár nap után. :)
2013. jan. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gyava? en? na nee es nem vagy szuz ha ere celzol elso valaszolo..:DDD
2013. jan. 1. 02:32
 4/4 anonim válasza:
Szerintem akkor is szerelmes vagy, csak mivel már jártok, jobban megismered, és már nem olyan "szemszögből" látod mint az előtt, hogy hú de jó csaj, meg minden!
2013. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!