Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért tehette ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért tehette ezt velem?

Figyelt kérdés

A párommal már pár hónapja,h együtt vagyunk, nagyon jól érezzük magunkat együtt. Egy este telefonon beszélgettünk, mert messze voltunk egymástól , sajnos.Filozofálgattunk az élet nagy kérdéseiről, egy kérdésére neki nem tetsző választ adtam,(Azt kérdezte,h "nem szeretnél változni,h tökéletesebb légy? erre én: Ha megváltozom nem leszek attól tökéletes. Ezért hirtelen kinyomta a telefonját, s ki is kapcsolta. Majd rá másnap egész nap kikapcsolva hagyta,h véletlenül se tudjam elérni, sőt át is irányított a hívásom,h biztosra menjen.

Üzeneteimre se válaszolt.Mikor felidegesítettem magam,szakítottam vele. Ekkor ő 1 órával később felhívott, majd közölte,h nem tudja mi ütött belé..a mai napig nem tudott semmi konkrétumot mondani,h miért tette..(Nem a filozófálgatásunk miatt tette ezt mondta) 27 évesek vagyunk mindketten.


2012. dec. 31. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

kéne ismerni az egész beszélgetést lehet hogy a kérdése pont volt az "I"-re

így értelmetlennek tűnik

amúgy hisztis ?

2012. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt a jó isten sem tudja megmondani.

viszont az mindenképp elgondolkodtató,hogy ha a dolgok nem úgy mennek,ahogyan te akarod,akkor zsarolsz és büntetsz.

ne vagy egy szimpatikus csaj.

2012. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég sok mindent engedek neki, úgy érzem..De azért nem megyek el olyan végletekig,h az orránál fogva vezessen. Ez szerintem érthető.Nem zsarolok, s nem büntetek. Csak azt teszem amit fordított helyzetben tenne velem...
2012. dec. 31. 21:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Eléggé hisztis, s elkényeztetett nőről van szó, igen.

Mindent csettintésre megkapott az élettől, s soha nem kellett megküzdenie semmiért.

2012. dec. 31. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

jah bakker,azt hittem te vagy a nő.

a csajok írnak ilyen bu-zis dumákat,hogy párom,meg ők enyelegnek linkre telefonon.

akkor viszont jól tetted,hogy zsaroltad a szakítással.

2012. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
adnek neki meg egy esely, mert mindenkinek lehet rossz napja, egyikunk sem tokeletes. de ha sorozatosan elojonnek hasonlo dolgok, akkor nem eri meg ezt folytatni.
2012. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!