Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehette ezt velem?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, néha vannak apró vitáink, de idáig mindig mindent megoldottunk. Néha kicsit megbízhatatlan: elkésik, lekésem miatta a vonatot stb, de ezt elfogadtam.

Egész kapcsolatunk alatt én egyetlen dolgot kértem Tőle, mégpedig azt, hogy szokjon le a vízipipáról. (Én olyan ember vagyok, aki nem szereti az egészségtelen életmódot.) Erre Ő másfél hónapja egy kisebb vita után azt mondta, hogy jó, nem csinálja többet.


Ezzel szemben tegnap este az egyik barátjától kapok egy képet és egy levelet, hogy vízipipázott. Este nekem azt mondta, hogy a suliban volt valami papírért meg a nővérével. Ezzel nem az a legnagyobb baj, hogy vízipipázott. Jó, Ő is ember, hibázhat (mellesleg nem ez az első ígérete, amit megszeg). Az a baj, hogy hazudott. Amazon túltenném magam, de a hazugságon? Én a büdös életben nem hazudtam Neki, max apróságokban, hogy megvicceljem.


Tegnap is 7 órát váratott mire hazaért, és nagyon jól tudta, hogy várok Rá.

Állítása szerint én vagyok számára a legfontosabb, és bármit elmond. Ezzel szemben nem volt képes előző nap szólni, hogy később jön?


Én már nem tudom, hogy mit gondoljak róla. Eddig volt bizalmam, de most nem tudom. Még egy tollpihét se bíznék Rá. De ennek ellenére szeretem és ugyan úgy kívánom.

Az idegességtől remegek néha, pokoli dühös voltam, már lenyugodtam. Fáj a fejem, a hasam, a mellkasom, szó szerint a szívem és szédülök is. Hajnali egykor tudtam elaludni, és fél 5 óta ébren vagyok. Rohadt régen nem bőgtem már, de most megint közel vagyok hozzá, hogy ezt tette velem...


Holnap találkozok Vele. Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok haverommal együtt...


16/f


2011. jún. 23. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt nyugodj meg.

Szerintem próbálj meg Vele beszélni, hogy ez így nem megy tovább, és ez fáj Neked.

Ha úgy látszik sikerül Vele megbeszélned, akkor jó, ha nem, akkor pedig egy kicsit pihentessétek a találkozásokat, hátha észhez tér. Ha nem tér észhez, akkor sajnos nem tart téged annyira, mint amennyi vagy.


Zárójelben jegyzem meg, maga a vízipipázás nem akkora dolog, hogy emiatt összevesszetek, a hazugság persze az.

2011. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, nekem a hazugsággal van bajom.


Hiába próbáltam Vele beszélni tegnap, le se szart...

2011. jún. 23. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt tudom mondani, hogy adj neki egy hetet,de ne is beszélj vele, ha ezek után nem változik, akkor sajnos ejtened kell.
2011. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, én mindennél jobban szeretem Őt, különben nem vártam volna eddig. Lesz, 'mi lesz...
2011. jún. 23. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha Ő Téged nem tart sokra, azaz nem beszél Veled őszintén nincs értelme a kapcsolatnak, hiába szereted.


Én azt vettem észre egy másfél éves kapcsolatban, hogy megvagyok nélküle, és ott tudom átverni ahol akarom, pedig Ő szeretett, én őt már nem, nem akartam átverni, ezért inkább otthagytam. Utána nagyon rossz volt neki, most kezd helyrejönni, a dolgot súlyosbította, hogy egy helyen tanulunk. De most kezdünk mindketten túl leni a dolgon.



Szóval, ha nem becsül meg, akkor baj van, és valószínűleg nem szeret.

2011. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!