Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az idősebb,19-22 éves srácok érdekelnek, a velem egykorúak pedig végképp? 15/l

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
mert úgy érzed te is, hogy elég érett vagy a korodhoz képest. pedig tévedsz.
2012. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert mostanában az a menő a kislányok körében

Bújj el inkább..

2012. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyi kislány. Bajnak nem baj, de ne csodálkozz, ha mi már nem csak nézegetni akarunk, hanem igényeljük a testiséget is. Ha ebben is partner vagy, hol itt a probléma?


20F

2012. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányoknak mindig az idősebbek kellenek, nem tudom miért.
2012. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem sem volt soha velem egykkorú pasim. 15 éves voltam, amikor beégtem azzal, hogy én nem adtam be a derekam egy fiúnak. Valószínűleg az is benne van a pakliban, amit fentebb leírtak, hogy érettebbnek érzed magad, nem csak testileg, de lelkileg is. A veled egykorú fiúk még nagyon gyerekesek, jó pár évig azok is maradnak, de ez is természetes. Azért is érzed, hogy jobb az idősebb pasi, mert úgy érezheted megvéd, egyfajta biztonságérzetet nyújt, más az érdeklődési körük, és itt nem a szexre gondolok, hanem hogy komolyabban el lehet velük beszélgetni (talán). Egy tanácsom van, ha ügyes vagy megfogadod. Nem szólok bele, hogy hány éves pasival járj, de ha már idősebbet fogsz ki magadnak, akkor a járás kezdetétől számítva 1 évet várj a szexszel. Én így csináltam, nekem bevált. Ha kivár, akkor tényleg érez irántad. Ha időközben lelép, akkor nem szeretett, és legalább a szüzességed is megmarad, és az csak előny.
2012. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem beszólásból, de ha "érettebb" pasit akarsz, akkor csalódni fogsz. A 19-22 éves srácok többsége még mindig éretlen. (Többsége, nem mind!!!)
2012. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jobban néznek ki,vagy éretebnek gondolod őket.18/F
2012. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb fiú barátom 19éves,és aztmondta h érettebb vagyok a korosztályomnál,nem iszok,nem bulizok,nem erről szól az életem.Sokan mondták,h érettebb vagyok,de neki elhiszem,ő ismer igazán.Viszont nekem pl osztélytársaimmal is nincs közös hangom:S15/L
2012. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

helyes :D

F19


Am Bereczkei Tamás - Evolúciós Pszichológia című könyvében olvastam pont most hogy az emberi nőstények minden életkorban a 2-6 évvel idősebb hímeket részesítik előnyben. (de persze vki a még idősebbeket vagy akár a vele egykorúakat.)

2012. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!