Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért játszik velem? Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik velem? Szerintetek tudja, hogy mennyire megbántott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, az a ritka fajta, aki még nem feküdt le senkivel. Úgy szeretném elveszíteni a szüzességem, hogy megbízok a másik félben, és ez most nem áll fent. Egy srácot már ismerek legalább 3 éve, és elég régóta szerelmes is vagyok belé. Nyáron összejöttünk. Minden tökéletes volt, elmondtam neki, hogy nekem ő lenne az első, és legyen kicsit türelmesebb. Nem volt ezzel semmi problémája. Aztán mégis azt mondta maradjunk barátok. Elég rosszul esett, mert előtte meg azt mondta, hogy szeret... 2 hónapig nem kerestem, próbáltam elfelejteni, amikor ő keresett meg. Azt mondta mindig rám gondol, és még mindig szeret. Majd megcsókolt. 1 hét után azonban előtte taperolt más lányokat, és a fülem hallatára bókolt nekik. Nem volt éppen józan. Sokat sírtam akkor, ezt a barátai elmondták neki. Most újra keres, pont ugyanaz a szöveg, mint a múltkor. Eddig sem hagytam, hogy lefektessen, most se fogom. Még bocsánatot sem kér. Az a baj, hogy én szeretem őt, még ezek után is. Most pont sikerült elhitetnem magammal, hogy másoknak is tetszhetek, és nem csak 1 pasi van a világon, mert rohadt kicsi az önbizalmam. De még mindig szeretem. Nem akarok többet szenvedni. Ő tudja, hogy mennyi fájdalmat okoz? Miért nem hagy már békén?


2012. dec. 29. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy tudja..mondd el neki.
2012. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

16 éves, nem feküdt le senkivel.

ez mióta ritka? csak ki akarsz tűnni mert feltűnési viszketegséged van!!!



on:

mondd el neki, hogy hagyjon békén.

2012. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi az egész,hogy nem nött fel még a feladathoz:) Hagyd a fenébe. Ha passziv leszel, egy idö után megunja.
2012. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem, nincs feltűnési viszketegségem, de csak olvasgass itt gyiken, és megtudod mennyire volt igazam.
2012. dec. 29. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy csak a szüzességed kell neki?

és azért hagyott ott, mert abban reménykedett, hogy majd azt is beleszámítod a "várakozásba" ő meg addig dug mást. Praktikus, mi?

2012. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy tisztában van vele. Szerintem szakíts meg vele minden, te tényleg minden kapcsolatot. Ennek így semmi értelme, hogy csak húzza az agyad, te meg szenvedsz. :/

(Egyébként annyira tényleg nem ritka a 16 éves szűz lány, én egy csomót ismerek. :))

2012. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!