Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekli egyáltalán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli egyáltalán, hogy mennyire megbántott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hónap után adtam egy srácnak még 1 esélyt. Egy kis ideig megvoltunk, azt mondta, hogy szeret, hiányzom neki, és nem tud elfelejteni. Persze ettől én elolvadtam... Egy alkalommal vele aludtam, semmi nem volt, csak smároltunk, mondjuk ő eléggé begerjedt, de én meg féltem, hogy megint megbánt. Gondoltam majd beszélünk a dolgokról, hogy én komolyan gondolom, és ne szórakozzon velem. Szépen mindent elterveztem. Csináltam egy házibulit, hogy mindenki jól érezze magát, mi meg talán kicsit lehetünk kettesben. Azzal számoltam, hogy ott leszünk kb. 8-an, 10-en, közeli barátok... hát mindenki hozta a mindenkijét, és vagy 20-an voltunk. Valahogy odakeveredett pár ribanc is, akiket még soha életemben nem láttam. A srác tisztára lerészegedett,, még hányt is. Taperolta azokat a lányokat, bókolt nekik. Én meg hallottam, és sírtam is. Akkor nem emlékezett semmire, de utóbb a barátai mesélték mennyire rosszul voltam, tudja. Mégsem keres, egyedül facebookon lájkolgatja a képeimet. Nem akarom én keresni. Ő miért nem keres?


2012. dec. 14. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mert egy gerinctelen idióta


gyerek még és nem tudja, vagy nem akarja kezelni a kapcsolatait

nem akar nagy energiát belefektetni egy kapcsolatba, aminél kérdéses, hogy lefekszik e vele a lány vagy sem


hiszem nem feküdtél le vele, amikor kedves volt hozzá

szóval inkább a könnyebb lányokra megy

2012. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:
100%
Ne törd a fejed rajta, miért nem keres. Ha keres, meg hajtsd el. Egy ilyentől, most mégis, mit vársz?
2012. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!