Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Úgy érzem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem csak játszik velem.

Figyelt kérdés

Két hete feltettem egy kérdést, http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. ... A probléma azóta sem oldódott meg, sőt, úgy érzem, kezdek beleőrülni az egészbe. Olyan dolgokat csinál, amik eléggé félreérthetőek, sőt, igazából már az osztálytársaink is észrevették, rá is kérdeztek a dologra, hogy akkor most mi van... néha meg úgy érzem, hogy le se szar, sőt, kifejezetten kerül...a probléma csak annyi, hogy fogalmam sincs, hogy most mi van, mert én egyre jobban beleélem magam az egészbe, aztán elég valami apró jel ennek az ellentétére, és teljesen kiakadok. egyszerűen nem értem ezt az egészet, lehet, hogy csak ilyen közvetlen... de arra is gondoltam már, hogy mi van ha csak szórakozik velem... Próbáltam valahogy kizárni a mindennapjaimból, de nem megy, mert valahogy mindig megtalál és nem igazán bírok ellenállni a dolognak, szóval értitek...:)

Tanácstalan vagyok...


2012. dec. 8. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Miket csinál amik félre érthetők?

De én azt mondom nem érdemes egy barátságot feláldozni. Megmondhatod neki mit érzel de ha nemet mond te már nem fogsz tudni úgy nézni rá mint azelőtt. Viszont ha igen..

2012. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írtam neked egy privátot:)
2012. dec. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!