Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Úgy érzem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem csak játszik velem, de én többet szeretnék . (osztálytárs)

Figyelt kérdés

Sziasztok!! 16 éves lány vagyok.

Mostanában az egyik osztálytársammal jóba lettünk és sok időt töltöttünk együtt (volt h mások is voltak velünk)a suli végett.Azóta sokat beszélgetünk gépen ,általában ő ír rám. Suliban viszont olyan mintha nem is történt volna semmi,alig beszélünk és mintha kerülne. Nem rég volt egy buli ahol persze iszogattunk is, a gátlásait oldotta az alkohol rendesen és ez odáig fajult h mikor táncoltunk,magához ölelt jó szorosan és szinte nem is akart elengedni.(nekem nagyon jól esett a közelsége):$ Buli után is beszélgettünk még, persze gépen,suliba viszont mintha nem történt volna semmi,na jó néha rám mosolyog de ennyi,persze pár szót beszélünk,de ilyenkor nagyon más :S gyávaság vagy valamit félreértettem??? pls help me


2011. dec. 9. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
komolyan veszi az iskolát (nem is baj)
2011. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarja nagy dobra verni az osztálytársaitok előtt. Jól teszi, a többieknek nincs közük hozzá :)
2011. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt mind értem de így soha nem fogom megtudni h többet is akar vagy a bulival lezárta ezt az egészet!! mert ez volt egy hete és azóta egyszer beszéltünk csak. Én már nem tudom mit tegyek ,mert összekavart. Azt érzem h csak játszott velem :S
2011. dec. 9. 23:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg Vele beszélni sulin kívül, de személyesen. Az célra vezetőbb :)
2011. dec. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de volt amikor így kettesben maradtunk akk láttam rajta h zavarban van és ettől én is zavarban jöttem és nem tudom mit mondjak ilyenkor, mert kicsit leblokkolok :$ Szted mondjam el neki őszintén h mit érzek vagy kérdezzek rá a buliban történtekre??
2011. dec. 10. 00:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer ugyan ebben a szituációban voltam, végül nem lett semmi belőle mert én nem léptem előrébb és ugyan ezen a szinten maradtam, akárcsak ő.

Lehet félénk a fiú, ha kell akkor legyél egyértelműbb ha már tutyimutyi. Biztosan kedvel ez egyértelmű, de lehet kell neki az a lökés, ami után ő is merne lépni.

Ha nem csak mosolyogsz rá az iskolában hanem odamész dumálni hidd el ott is jobban megfog nyílni. Előbb próbáld meg ezt és nézd meg hogy reagál, ha nem történik semmi, akkor tedd azt amit írtam az elején; közeledj jobban hozzá.

Tutyimutyi világban élünk, a fiatal fiúk szinte mind azt várják hogy mi udvaroljunk, szánalmas.

Sok sikert, írd majd le mi lett.

2011. dec. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont! :)
2011. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Félénk a fiú. Próbáld meg te elorelépni, irányítsd a dolgokat.
2011. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

de mi van ha csak én értem félre ezeket,mert gépen írhat bármit az ember,nem tudni h igaz-e.és én hajlamos vagyok felnagyítani a dolgokat is :SS

meg az a gáz h én még mindig ilyen kis régi módi vagyok és azt várom h ő csináljon már valamit, tudom h ez rossz,de félek lépni felé,mert nem akarok csalódni újra :S

2011. dec. 10. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!