Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? :O

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, osztálytársam helyes (de nem vagyok belé szerelmes), utalt rá hogy tetszek neki, és már mondta is..msn-en mag Facebook-on is mindig rám ír. Nagyon kedves pl: osztálybulin mellém ült meg minden..., szünetben odajött és csak úgy megölelt:) nagyon kedves..:)

De:-van egy barátnőm akivel már járt és félek hogy ő megsértődik

-ugye osztálytárs ha szakítunk az nagyon kellemetlen..

Ti mit tennétek?


A másik kérdésem:Van egy fiú szintén kedves de nem tetszik ő is állandóan rám ír sziveket ír meg minden hogy jelezzem neki hogy nem tetszik?

És van még egy fiú aki szintén nem tetszik, de mindig rám ír meg odajön suliban és mondta is hogy tetszek neki meg hogy szeretné ha több lehetne köztünk mint barátság de ő sem tetszik, nagyon érzékeny és nem szeretném megbántani!!


Úr isten mit csináljak max az első fiú lenne aki tetszik meg helyesnek tartom de ez így nagyon szar.. :SS


SZÓVAL: a kérdések: Járnátok olyan fiúval aki veletek jár egy osztályba és járt már a barátnőtőkkel??

A két fiúnak meg hogy mondjam meg hogy nálam az esélyük 0??


HELP! LÉGYSZI! PLS.!


(13/l)


2011. nov. 28. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek a helyedben adnék egy esélyt.

A másodiknak adj kis jelet hogy kopjon le, csak finoman, de ha nem veszi magát észre mondd meg neki nyiltan is.


A "tetszésből" meg hamar ki alakulhat sokminden.

Sokan írkálják majd hogy még 13 éves vagy tanulni kéne meg minden de nem kell velük foglalkozni..:)


F/16

2011. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jeles tanul vagyok szal. ez nem gáz :)


És milyen apró jelekre gondolsz? :)

2011. nov. 28. 19:12
 3/6 Makk Dorina ***** válasza:

13/l

Szerintem az első megérdemel egy esélyt.... De előtte kérdezd meg a bnődet h mi lenne ha te meg az a srác együtt..... A másodikat koptasd le mond neki h te csak haverként nézel rá meg sztem a harmadiknak is igy megmondhatod h csak haver...

2011. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de bunkó sem akarok lenni mert olyan kis 'aranyosak' ahogy apró jeleket küldenek :P
2011. nov. 28. 19:18
 5/6 A kérdező kommentje:

Fiú1 xD: az egyik órát végig leveleztük

Fiú2-nek és 3:nak meg nagyon utalgattam hogy nem

2011. nov. 29. 15:59
 6/6 Makk Dorina ***** válasza:
na az jó :)
2011. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!