Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen elviselni?

Figyelt kérdés

Lassan depresszióba esek, annyira szeretek egy fiút. Elfelejteni nem tudom, mert én egy szerelmet képtelen vagyok elfelejteni. Oda vagyok érte bár talán nem érdemli meg. 6 hónapja ismerkedtünk meg és akkor csókolóztunk is. Én azóta vagyok belé szerelmes, de azóta nem beszéltünk egy szót se, nemis köszön. Ha meglát viszont egyfolytában néz, de mikor én azt látom, hogy buliban más lánnyal van és csókolóznak is akkor szinte már meghali jobb lenne mint azt látni, hogy mellettem 2 m-re ott van a lánnyal. Szó szerint függök tőle! Csak akkor megyek bulizni ha tudom, hogy ő is ott lesz, ha esetleg egyszer nem lenne ott biztos, hogy hazajönnék rögtön. Ha van egy fiú aki tetszik akkor sem jövök össze vele, mert a szerelmemre várok. Nem tudok miatta normális életet élni. Ma is miatta sírtam egész nap. Szószoros értelemben a nap minden percében rá gondolok! Elfelejteni nem akarom, csak választ kapni arra, hogy el lehet-e viselni könnyebben és ha igen akkor hogyan?

18/L


2011. nov. 27. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit nem tehetsz.. Mond már meg nekem, mit vársz mégis ha nem keresed a táraságát, és csak távolról bámulod őt? Semmit, és ha nem szeret viszont? A csalódást el kéne tudni figyelni. Az életeden csak te tudsz változtatni, ha meg nem adsz neki jeleket, mégis mit vársz? Teljesen megértem a srácot.
2011. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
első válaszoló miért nem hagyod ezt a lányt? szegény így is kivan, te meg még oltogatod. ártott neked valaha? nem! hát akkor? k*csög.
2011. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha más csajokkal van, az azt jelenti, hogy más csajok kellenek neki. A szerelmet való igaz, nem lehet elfelejteni. Fogd meg ezt a szerelmet, zárd be egy kis dobozba és rejtsd el valahová a lelked legmélyebb zugainak egyikébe.


Jöjj össze egy fiúval, aki tetszik, próbálkozz mással. Ki tudja, ha ez az álmaid lovagja érez valamit irántad, akkor lehet, pont ebben az esetben lép. De ha meg nem, akkor sem éri meg, hogy egy olyan emberért tedd tönkre magad, aki le sem tojja a fejed.

2011. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaza van valamennyire az 1. válaszolónak, de ha ő rám néz akkor tudhatja, hogy tetszik nekem. Azért nem keresem a társaságát, mert félek a következményektől és ha rosszul sül el a dolog akkor megint csak egy csalódás és megint csak rosszabb lesz minden. De azért elég rosszul esett, hogy ezt ilyen stílusban közölted. Köszönöm a 2. válaszolónak, hogy megvéd és átérzi a helyzetem.
2011. nov. 27. 17:51
 5/8 A kérdező kommentje:
3. válaszolópróbáltam már eltenni a szívem mélyére ezt az érzést de nem ment, volt egy fiú aki tetszett és őssze is akartam jönni vele mert még akkor is arra a fiúra gondoltam akit szeretek, amikor vele voltam és nem akartam kihasználni és gondoltam arra, hogy ha összejönnék vele akkor látnám a szerelmem reakcióját de attól is féltem ha összejövök vele akkor talán a szerelmem elfelejt amiért van barátom.
2011. nov. 27. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Na akkor az maradt, hogy odamész a szerelmedhez és megmondod neki kerek perec, hogy így érzel iránta. Ez segít rajtad, semmi más. Vagy azt mondja, hogy ő is belemenne egy kapcsolatba veled és jön a boldogság, vagy azt, hogy nem és akkor kell melléd valaki, szülő, barátnő mittudomén ki, csak közeli bizalmasod, akinek a vállán kisírhatod a szerelmed. Ez után mást nem tehetsz, nem lehetsz bánatos örökre egy fiú miatt. Megannyi fiú van még ezen kívül. Most csak ő van, később lehet lesz új.


De az a lényeg, hogy a végére járj annak, hogy lehet-e ebből a szerelemből valami. És lehet, hogy ciki lesz, lehet, hogy elviselhetetlen fájdalom lesz, ha ne adj isten nemet mond, de legalább a kétségek miatti hosszas gyötrődéstől megszabadulsz és nem kapaszkodsz a reménybe ezek után. Szóval sok sikert és bátorságot, na meg kitartást!

2011. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönom. hogy ilyen rendes vagy és a bíztatást is. Megpróbálom legyőzni a félelmemet és beszélni vele, mondjuk először talán azzal kezdem, hogy miért nem beszél velem, vagy miért nem köszön soha, nem akarom rögtön letámadni.
2011. nov. 28. 15:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ma van 6 hónapja, hogy megismertük egymást és szerelmes vagyok belé. :)
2011. nov. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!