Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ítélnek el egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el egy 13 évest, ha "jár" valakivel? 24/L Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen árról van itt szó, hogy most már a 13~14 évesek is kezdenek járni, van párjuk. Szerintetek ez normális? Mert szerintem igen, és ők miért ne tudnának úgy szeretni, mint mi, felnőttek .Persze nem kitudja miről van itt szó, csak ilyen kéz a kézben séta, ölelés, puszi az arcra vagy a szájra. Annyi ilyen “beszólást“ látok a neten, hogy nekik babázni, autózni kellene... Szerintem csak mindenki halad a korral.Na de azt én sem tartom helyesnek, hogy 12-13-14 évesek elvesztil a szüzességüket! Szóval kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is. Minden választ előre is köszönök! A hibákért bocsi, telefonról vagyok fenn, és elég picik a betűk.

2012. dec. 30. 21:36
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az a baj szerintem ezzel a dologgal, hogy nagyon sokan szexelnek, más hülyeségeket csinálnak, és azokat, akik tiszta aranyosak együtt, nem csak azért vannak együtt, hogy legyen pàrjk, màr azoka is elítélik az "ilyenek" matt. Nem, nem nagyon tartom annyira helyesnek, hogy minden halad a korral, de làssuk be, ez a vilàg màr nagyon el van cseszve... (bocsánat a kifelyezésért) Én ezel a kérdéssel az úgymnd "normális fiatal párocskákra" céloztam, akik nem követnek el ilyen hülyeségeket. És bevallom, hordjatok el mindennek, de engem 13 évesen nagyon is érdekeltek a fiúk! Sőt, emlékszem, hogy akkor adtam először fiúnak puszit! És nem bántam meg, sőt... És 14 évesen már randira is hívtak, és 2 évig együtt is voltnk. De akkor sem volt tökéletes a vilàg...

Bocsi, hogy az életemről itt papolok Nektek, de akkor is tudtam már úgy szeretni mint most!

2013. jan. 26. 17:58
 32/34 anonim ***** válasza:

Én magam is e-korabeli vagyok, és úgy gondolom, hogy azért 'járunk' 'pasizunk-csajozunk' be,mert attól még,hogy nem 22 éves felnőtt 'érettek' (ahogy sokan képzelik magukat) vagyunk, attól még nem biztos,hogy nekünk nem lehet szükségünk egy olyan emberre,aki megvigasztal ha sírunk, velünk örül ha boldogok vagyunk..stb..

Tudom,most azt gondoljátok sokan magatokban,hogy "arra,hogy örüljön,megvigasztaljon egy ember, arra ott van anyukád meg barátnőd" De mi mért ne lehetnénk szerelmesek?!?!

Utálom az ilyen posztokat,amikor ezeken vitatkoznék,hogy milyen hülyék a mostani tinik,hogy ezt meg ezt csinálják....mért,ti tényleg 14 éves korotokban legóztatok? Már nem azért de, mindenkinek van-lesz-volt egy-kettő tini szerelme, akivel úgymond, 'volt ami volt'

És nem értem,hogy miért kell ezeket elítélni..nagyon bántó tud lenni..

2013. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
32es szívemböl szóltál, ment a zöld kéz!
2013. jan. 26. 20:46
 34/34 anonim ***** válasza:
30/33 igen a véleményem írtam le és szerintem ez a helyes. Ha neked nem tetszik húzd meg magad és írd le a sajátod. :) Nem úgy írtam le hogy amit mondok az úgy van és kész, hanem saját tapasztaltaim alapján. Nem azt mondtam hogy akinek 12-13 évesen fiúügyei vannak az nem normális, hanem hogy SZERINTEM nem ez kéne álljon az érdeklődés középpontjában mert vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben ebben a korban. De látom az értelmi szinted egy sültkrumpliéval egyenlő.
2013. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!