Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ítélnek el egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el egy 13 évest, ha "jár" valakivel? 24/L Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen árról van itt szó, hogy most már a 13~14 évesek is kezdenek járni, van párjuk. Szerintetek ez normális? Mert szerintem igen, és ők miért ne tudnának úgy szeretni, mint mi, felnőttek .Persze nem kitudja miről van itt szó, csak ilyen kéz a kézben séta, ölelés, puszi az arcra vagy a szájra. Annyi ilyen “beszólást“ látok a neten, hogy nekik babázni, autózni kellene... Szerintem csak mindenki halad a korral.Na de azt én sem tartom helyesnek, hogy 12-13-14 évesek elvesztil a szüzességüket! Szóval kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is. Minden választ előre is köszönök! A hibákért bocsi, telefonról vagyok fenn, és elég picik a betűk.

2012. dec. 30. 21:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok, és csak egy kapcsolatról kérdeztem, terhességről szó sem volt mégis letoltak...
2012. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
én nem ítélem el. teljesen rendben van, ha ennyi idősen jársz valakivel. a probléma inkább az, hogy KÖTELEZŐnek veszik ezt, és rosszul érzik már azok is magukat, akiknek nincs ennyi idősen párjuk. Ezen kéne változtatni. 22L
2013. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Amúgy én is azt vettem észre, hogy nem csak annak írják, aki megérdemelné. Én tudom, hogy 24 évesen normális ha járok valakivel, vagy Te úgy gondoltad, hogy 13 vagyok?
2013. jan. 1. 23:34
 14/34 anonim ***** válasza:
ha nekem szólt, akkor bocsi, én nem konkrétan Neked írtam ezt. utolsó voltam.
2013. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Ja, és bocs, hogy nem írom mindenki válasza után, hogy köszönöm, túl lusta vagyok:) szoval most köszi mindenkinek!
2013. jan. 1. 23:36
 16/34 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi utolsó, félre értettem! :)
2013. jan. 1. 23:37
 17/34 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok és nekem van egy barátnőm holnap leszünk 1 hónaposak. nem is gondolkoztunk a sexen mert fiatalok vagyunk még. igaz megkérdeztem hogy ő mikor tervezi azt mondta 17-18. én elfogadom nem akarja nem igazából én se akarom majd eljön az ideje.. nagyon szeretjük egymást és csak kéz kézben szájra puszo és néha megfogom a fenekét... 14/f
2013. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
67%

amikor én 13 éves voltam egy srác járni akart velem, megkérdeztem anyukámtól naivan és azt mondta egy pár év múlva majd lehet róla szó, egyenlőre egy dolgod van a barátokon és rajtuk kívül ami nem más mint a tanulás :)

és teljesen igaza volt...a mai korosztály egy kicsit már eldurvult, mert amíg mi lopva kaptunk egy egy puszit a ,,szerelmünktől" és annyiból álltak ezek a dolgok, hogy párom volt a néptánccsoportban és mindig piszkált és titkoltuk különben csúfoltak addig ezzel nem volt probléma... hiszen az óvodában is meg van a szerelem, csak ott meghúzza a kisfiú a kislány haját és esetleg megmutatják egymásnak mi is van a lábuk között... de nem úgy viselkednek 13-14 évesen mint a felnőtt emberek...Egész kicsi korban kialakul, a szerelem a szeretet a másik iránti vonzalom, csak meg volt eddig mindennek a maga ideje... Butuskák ezek a gyerekek még és nem a szexeléssel kellene foglalkozni, meg az együtt alvással ...pont ez a korosztály ahol a legsebezhetőbbek, és persze ilyenkor a csajok már menstruálnak jön a védekezés nélküli együttlét és mint ahogy sokan írták előttem jönnek a hülye kérdésekkel... Az az igazság, hogy ez nem az ő hibájuk hanem a szülőké akik nem foglalkoznak a gyerekkel x y probléma miatt (drogosok, elváltak, alkoholisták ....stb) hiszen valljuk be ha nekem 13 évesen nem lett volna ott anyum aki azt mondja, hogy márpedig nem ez a dolgod, majd egyszer annak is eljön az ideje akkor valúszinü, hogy én is 15 évesen miniruhában agyon sminkelve dobáltam volna magam a diszkóban ...és ebbe már bele menni nem is szeretnék, mert ami ott folyik az kész babazsúr. Én egyáltalán nem támogatom ezt a dolgot, a kölykök körmére kellene nézni, mert érdekes felnőttek lesznek....

2013. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Hát egy 14 évesnek még nem "párja" van. Alapból idióta kifejezés a párom, de ha már feltétlenül használni kell, én ezt arra használom, amikor 2 érett, felnőtt személyiség van együtt, stabil, hosszú kapcsolatban.
2013. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
57%
párom volt a néptánc csoportban :) tudod az az ember akit az óvónéni/ vagy tanárnéni beoszt éppen ...leszel a párom sorakozónál??? és egyéb hasonlókról már hallottál :)
2013. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!