Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ítélnek el egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el egy 13 évest, ha "jár" valakivel? 24/L Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen árról van itt szó, hogy most már a 13~14 évesek is kezdenek járni, van párjuk. Szerintetek ez normális? Mert szerintem igen, és ők miért ne tudnának úgy szeretni, mint mi, felnőttek .Persze nem kitudja miről van itt szó, csak ilyen kéz a kézben séta, ölelés, puszi az arcra vagy a szájra. Annyi ilyen “beszólást“ látok a neten, hogy nekik babázni, autózni kellene... Szerintem csak mindenki halad a korral.Na de azt én sem tartom helyesnek, hogy 12-13-14 évesek elvesztil a szüzességüket! Szóval kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is. Minden választ előre is köszönök! A hibákért bocsi, telefonról vagyok fenn, és elég picik a betűk.

2012. dec. 30. 21:36
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
17. Nagyon édesek lehettek ! :) Sok boldogságot, és hosszú kapcsolatot! :) Mindenkinek köszi!
2013. jan. 2. 10:39
 22/34 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok barátnőmel pénteken leszünk 1 hónap 2 hetesek :3 Nagyon szeretem őt....holnap lesz az első csók...kicsit félek de menni fog...jó érzés h van valakid akit szeretsz és aki viszontszeret és bármikor számíthatsz rá...a szerelem természetes dolog....sokan meg elbírálják ezeket...én sem értem miért ...:) szeretjük egymást és ez így jó :))
2013. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
De édes vagy! Sok boldogságot! És köszi, hogy válaszoltál!
2013. jan. 3. 10:39
 24/34 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el őket, csak a legtöbb esetben, nem csak kéz a kézben sétálnak meg arcra puszi van, hanem f@rok a kézben dolog.... az kiszont meg elítélendő, mert egy 13 éves lány még sem agyilag sem testileg nem érett a szexuális kapcsolatra!
2013. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Ez a menj babázni/autózni beszólás nekem is böki a csőröm, 13 évesen én sem babáztam, nagyon is érdekeltek a fiúk, de szexet nem akartam, csak ábrándoztam a szerelemről, kicsit később szerelmes is lettem (plátói). Az osztályban már ment a beszólogatás fiúk és lányok között, voltak, akik jártak is, de szex ott se volt.

A felnőttek akkor is nyomták a perverz, rosszindulatú hülyeségeiket, például amikor az egyik srác a hetedikes osztálykirándulásra elhozta a fényképezőgépét (azóta egyébként fotósként dolgozik), aztán mikor a fiúk meg a lányok átmászkáltak egymás szálláshelyére, ráfogták, hogy meztelen meg félmeztelen képeket készít a többiekről, főleg a lányokról. Erről persze szó sem volt, de ekkora ökörséget hogy lehetett kitalálni?

2013. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

kérdező, szerinted a kor valami tökéletes dolog, amivel haladni kell?

pszichológiailag igazolható, hogy ilyen fiatalok nem érettek egy párkapcsolatra még. játszadozni persze lehet, de mást nem nagyon. szóval ne csak a korral haladj, hanem a tudománnyal is és gondolkozz is kicsit :)

2013. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
mindenki magából indul ki. És mivel én is magamból indulok ki a probléma tárgya az, hogy az érdeklődési körben nem kéne szerepelnie az ellenkező nemnek 12-13 évesen. Szerintem. Nekem legalábbis a gondolkodásomat nem ez kötötte le hanem a sport a tanulás és a barátaim. Nem pedig a pasik, meg a csókolózás és ilyenek. Hosszútávon szerintem így lenne a normális. Most már persze nekem is van barátom de hosszútávú kapcsolat és amúgy sem váltogattam a pasikat mint a koszos zoknit... A visszafogott kis puszi-puszi kapcsolatokkal nincs bajom de a nagy többség az a halálosan szeretlek örökké szeretni foglak édeseeehhmmm <3 <3 színvonalon van ami kicsit idegb*aszó.
2013. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

mint mondtad haladnak a "korral". A kor szelleme meg a szexet, diktálja. Akkor miről beszélünk?


Amúgy amerikában végeztek egy pszichológiai kisérletet. A gyerekek 3 csoportban voltak. Ill 2 táborban. Az egyik azok a gyerekek akik gyerekek maradtak. A másik csoport akinek volt párkapcsolata. Aztán a párkapcsoalt kimenetele után is lett még 2 csoport. Az egyik ahol durván váltak szét a gyereke, tehát történt valami gebasz (megcsalás, féltékenység stb.) a másik, ahol békésen váltak el a gyerekek, tehát semmi gebasz nem volt csak már nem szerették egymást.

Még a kisérlet alatt a párkapcsolatban élők kb. 60-70%-a szexelt is, ebből 10% mondta el a szüleinek. A többi nem.

A fogamzásgátlásról csak elég kevesen tudtak, ill volt egy lány aki hallott valamit, de barátja lebeszélte róla, hogy "nem lesz semmi baj"


Az egész társaság 18-20 éves korában:

Akik gyerekek voltak gyerekorukban átlag 16-18 év között párkapcsolatot létesítettek és egészségesen álltak a párkapcsolatukhoz. Megvolt a kellő naivitásuk, ugyanakkor nagyon rugalmasak is voltak.

Azok a fitalaok akik anno párkapcsolatban éltek és a szakításuk békésen történt, ők is hasonló jókat mutatak annyi külömbséggel, hogy a szexuális életük lanyhább volt az átlagnál. Egyre kevésbé érdekelte őket a szex. Ill a fiúknál: hamar ráuntak a partnerre és mentek tovább.


Azok a fiatalok akik anno nem békésen zárták le a kapcsolatukat... egy csoportjuk csak jóval később tudott normális kapcsolatot kialakítani úgy 20 éves kora körül (itt erősen bejátszott a korai szexuális tapasztalat is)

ill. a másik csoport addigra már "kiéget".


A pszichológusok azt a konklúziót vonták le, hogy azért volt olyan megrázó számukra, ez az egész, és torzult a párkapcsolati életük, mert pont abban a korban kaptak ilyen löketet amikor kóstolgatják a felnőtt létet. A túl sok impulzus amikor ilyenkor rájuk zúdul, azt nem tudják hova tenni. És évek kellenek mire helyre tudják tenni. Illetve valaki helyére sem tudja tenni.


Szerintem érdekes dolgokat írnak le benne. Meg komplett történetek is vannak. Pl a kislány története, aki 13 évesen szexelt a barátjával és csak 21 évesen mert újból nyitni a fiúk felé.

Vagy a kisfiú akivel szakított a barátnője és azt hitte többé nem lehet olyan barátnője mint az előző.

2013. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Az akkor rendjén van hogy a 13éves "nő" végig szopta majdnem az összes fiú osztálytársát. Igazad van! Halad a korral! Ilyen "nőkre" van szükség.
2013. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

27/29:

Szóval ha téged 13 évesen nem érdekeltek a fiúk, akkor szerinted ez a normális, tehát akit érdekel(t), az nem normális. Gratulálok, színvonalasan gondolkozol.

2013. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!