Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ítélnek el egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el egy 13 évest, ha "jár" valakivel? 24/L Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen árról van itt szó, hogy most már a 13~14 évesek is kezdenek járni, van párjuk. Szerintetek ez normális? Mert szerintem igen, és ők miért ne tudnának úgy szeretni, mint mi, felnőttek .Persze nem kitudja miről van itt szó, csak ilyen kéz a kézben séta, ölelés, puszi az arcra vagy a szájra. Annyi ilyen “beszólást“ látok a neten, hogy nekik babázni, autózni kellene... Szerintem csak mindenki halad a korral.Na de azt én sem tartom helyesnek, hogy 12-13-14 évesek elvesztil a szüzességüket! Szóval kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is. Minden választ előre is köszönök! A hibákért bocsi, telefonról vagyok fenn, és elég picik a betűk.

2012. dec. 30. 21:36
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Én nem ítelem el
2012. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy igazad lenne/van csak sok itt a "lehet,hogy terhes vagyok" kérdés ebből a korosztályból.
2012. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
a "járást" nem ítélem el. csak egyre több 13-14 éves lány jön fel azért, hogy megkérdezze, nem terhes-e, hogy most veszítette el a szüzességét, de első alkalommal ugye nem lehet baj satöbbi... és beindul az általánosítás...
2012. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
23%
Úgy gondolom, hogy ennyi idősen még ne foglalkozzanak ilyenekkel. Hogy miért? Mert mint tudjuk, az emberi kapcsolatok elég szövevényesek, bonyolultak, van elejük, végük és ezáltal h nincs "párjuk", védve vannak a negatív dolgoktól(megcsalás és társai). Ezek a leggondtalanabb éveik, namost, egy párkapcsolatban, mindig is voltak, vannak, lesznek problémák. Egy kisgyerek ilyenekkel ne törődjön. Továbbá több idejük van a gyerekkorukra. Többet tudnak játszani a barátnőikkel, több idejük jut a tanulásra. Ilyen fiatalon nem tudják felfogni a férfi és nő közötti kapcsolat lényegét. El lehet ezt magyarázni nekik, de ehhez kell bizonyos érettség, addig nem fogják megérteni. Szeretni sem tudnak még ennyi idősen. Ekkor még nagyon naivak és sebezhetőek, lelkiviláguk is gyenge.
2012. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm még 1x mindenkinek. De írom, hogy ilyen kézfogásos olelkező kapcsolat, nem szex! Annak is köszönöm aki priv. írt, ahogy írtam telóról vagyok, és erről valahogy nem tudok vissza írni, gephez meg most nem tudok jutni.
2012. dec. 30. 21:46
 6/34 anonim ***** válasza:
mért lenne az egy 14 éves is tud igazán szeretni sőt... még jobban is és én kifejezettem utálom ha ilyen beszólásokat tesznek!!! nem értem mért nem lehet őket megérteni h szerelmesek és h tényleg azok.
2012. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
6# Te a szívemből szóltál! Én is így gondolom !
2012. dec. 30. 21:57
 8/34 anonim ***** válasza:
23%
Mert ők csak fellángolni tudnak, de szerelembe esni nem. A fellángolás pedig a legönzőbb érzés, amiről nem is tehet senki.
2012. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Abban nincs kivetni való,amig puszilkodnak,de sokan meg se álnak a szexig...
2012. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Csak azoknak a 13 éveseknek írják hogy "menjél babázni" stbi, akik olyan bonyolult, érdekfeszítő problémákkal jönnek, hogy "gumi nélkül szexeltem, ugye nem leszek terhes?" meg "a pasim bedugta nekem a micsodáját akkor én most elvesztettem a szüzességemet?" azzal nincs baj, ha szerelmesek, sőt ez lenne a normális
2012. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!