Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még sosem voltam ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem voltam ilyen helyzetben. Mi lesz így a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, irigylésre méltó kapcsolat volt sokáig. Annyira összeillünk, sok mindenben hasonlítunk. Nagyon szeretem. Mint embert, mindenképp. Egyébként együtt élünk. Az elején nagy szerelem volt. Most viszont olyan, mintha kettészakadna a szívem.. Pár hónapja megismerkedtem valakivel, aki idősebb is nálam, messze is lakik. Ezzel a pár beszélgetéssel olyan sokat adott nekem. Megért. Az elég ritka, hogy engem megértenek, a mostani kapcsolatomban sem annyira fordult elő, de elvoltam. Csak hát az a baj, hogy ez a férfi olyan erővel vonz, hogy ha nem gondolok rá, akkor is vele álmodom, nem tudok menekülni előle. Úgy vagyok vele, hogy ha csak barátnak is, de muszáj magam mellett tudnom. Ha soha nem is lesz köztünk semmi, képtelen lennék lemondani a társaságáról. Még soha nem éreztem, hogy ekkora erővel kapott volna el valami. Egyszer rá gondoltam, és a párom megkérdezte, hogy miért dobog ennyire a szívem. Elég kellemetlen volt..

Én a mostani párommal terveztem a jövőt. De ez a mostani dolog felvet bennem egy csomó kérdést. Ha egyszer ennyire kizökkentem, akkor mi a garancia, hogy nem fogok többször is?

Egy kapcsolatban egyáltalán mennyire fontos a szerelem? Az a lényeg, vagy hogy kijöjjünk egymással? Persze ideális esetben mindkettő megvan, tudom...

A másik meg az, hogy ez a férfi egyáltalán nem biztos hogy akar tőlem valamit barátságon kívül...

Nem gondoltam, hogy ez velem előfordulhat. Hogy majd valaki más iránt ilyeneket fogok érezni... :(

Amúgy tudom, hogy vannak hullámvölgyek, és az nem ok a szakításra. De ki lehet ebből még jönni?

2 hónapja nem voltunk ÚGY együtt, mert nem vágyom rá mint férfira. Ez még megváltozhat?



2012. dec. 3. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
elmondom a sztorimat,nekem egy majdnem 2 éves kapcsolatom ment zátonyra,de már augusztus óta nem voltam vele együtt olyan téren,és most 3 hete lett vége.Én is megismertem egy másik férfit,de én azt mondom beleszerettem,és én sem tudnám elengedni,de mi nem lehetünk együtt,így beszélgetünk,találkozunk amikor csak tudunk ha még 5 percre is,és ennyi.
2012. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Esküszöm, ilyenkor mindig felvetődik bennem, hogy mi a fenéért nekem barátnő. Az én barátnőm is állítólag halálosan szerelmes belém, de ki tudja, neki is mikor jön egy olyan új pasas, akiről ő is úgy vélekedik mint ti. És ez általában "női betegség".

Főleg ahogy le tudjátok írni az ilyen sztorikat, egyszerűen hányingerem lesz. Mindig belegondolok szerencsétlen barátotok helyzetébe, hogy ő szeretget titeket meg minden, közben ti meg másról ábrándoztok. Undorító. Nem hiszem el, hogy ha annyira szeretnétek a barátotokat, képesek lennétek más pasas iránt így érezni. Remélem soha nem kell átélnem majd azt, hogy egyszercsak ilyen helyzetbe kerüljek.

2012. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 hónapja nem volt szex, pedig együtt éltek? Ez önmagában elgondolkodtató... Az új pasi felé tisztáznod kéne az érzéseidet. Tényleg, mi van, ha csak a barátjának tekint, te pedig hagynád kihűlni miatta a jól működő kapcsolatot?

Ha pedig úgy érzed, ez már nem szerelem, hagyd őt elmenni békével, ne kínlódjatok, mert önmagában a ragaszkodás nem fog összetartani benneteket!

2012. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én, mint nő egyetértek veled 2-es.

Rossz ezeket olvasgatni. Vajon az én pasim is így van vele, vagy lesz? És ezek után merné állítani, hogy velem élné le az életét, de azért más után vágyakozik... undorító.

Nem is fekszetek le már?? Nem vágysz már a párodra?? Így hogy képzeled el vele a jövőt? Hogy majd mindig más után fogsz vágyakozni.

Szerintem tisztázd le magadban a dolgot és ne bántsd magadat se, de főleg a párod se.

2012. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha két hónapja nem volt szex és együtt éltek, akkor csoda, hogy még veled van. Gondolom, fáj a fejed...

Megtetszik nekem is több nő, főleg akivel beszélgetni is szoktam, de ha a barátnőmmel együtt vagyunk, akkor tudom, hogy csak ő kell nekem.

Voltam hozzád hasonló helyzetben, mármint a páromnak nagyon megtetszett valaki. Alig volt köztünk szex. Én addigra már nem szerettem, tehát örültem, hogy így alakult. De biztosan nem alakult volna így, ha még szeretem.

2012. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!