Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek az adott helyzetben?

Mit tennétek az adott helyzetben?

Figyelt kérdés

Férjemmel megromlott a viszonyunk, több dolog miatt, titkolóztam előtte, nagyon bánatos voltam, mert évekig nem foglalkozott velem és a gyerekekkel. És jött egy szerelem.

Nem csaltam meg vele, mert azt nem tettem volna meg. Természetesen kiderült a dolog. A férjem megbocsátott, és én is magamnak, próbálunk többet odafigyelni a másikra, befoltozni a kialakult lukakat. Egy darabig ment is és próbáltam a másikat elfelejteni, de azon kaptam magam, hogy a jövőt nem a Férjemmel, hanem a másikkal tervezgetem. Nem kopik hanem erősödik az iránta érzett szerelmem. Mit tegyek?


2012. dec. 1. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha az másik is szeret, válj el és légy boldog.

Oké, tudom, könnyű ezt mondani...

Az élet rövid, és az idő múlik...

2012. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A "másik" imád! :)
2012. dec. 1. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd figyelembe azt is, hogy ott a gyerek. Ha szerinted jó apa lenne a másik pasi, akkor gondolkozz el a váláson. Vagy folytasd így, ahogy most van.
2012. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyetlen dolog tart a férjem mellett, és az anyagiak.

Közös minden a világon.A két félből semmi nem lenne, sem neki sem nekem. Nem szerelem már ez és nem szeretet a részemről, inkább csak a gyerekek féltése, hogy megsínylik.

2012. dec. 1. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyerekek a szeretetlen környezetet jobban megsínylik, mint a rendezetlen anyagi helyzetet. No meg az, hogy mennyi pénzed van, nincs kőbe vésve. Ha nagyon akarsz, vagy ha nagyon muszáj, tudsz tenni ellene.

Én is sokáig azért nem mertem lépni, mert nem volt annyi jövedelmem, hogy eltartsam magam (gyerek nincs hálistennek). Két évig rágódtam a dolgon, aztán besokalltam és egyik napról a másikra léptem.

Érdekes módon a két év rágódás alatt anyagilag előrelépni nem tudtam, talán mert igazán nem állt érdekemben. De amint arra ment ki a játék, hogy lesz-e mit ennem a hónap végén, sikerült megoldást találni! Igaz, háromszor annyit dolgozom, mint előtte, hullafáradt és kimderült vagyok, most két munkahelyem van, de volt amikor három is volt. Előtte egy helyet is alig tudtam találni magamnak. Ja és most a két munkahely mellett elkezdtem képezni magam, felmértem, milyen tudás lenne piacképes, azt tanulom. Van motivációm: meg akarok élni. Elég jó motiváció :)


Nem azt mondom, hogy könnyű lépni. De nem lehetetlen megoldani a problémát. Csupán az anyagiak miatt ne maradj benne egy rossz házasságban.

2012. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!