Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erre kell számítani egy lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre kell számítani egy lánynak?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam a barátommal.

azóta három srác próbálkozott udvarolni az egyik a második, a másik kettő az első randin már a bugyiba akart túrni.

Mivel nem engedtem, mind a három hasonlóképpen csak más szavakkal reklamált: Mire játszod meg magad ennyire. Úgy is tudom,hogy nem tudtok meglenni a Farkunk nélkül.

Ez engem annyira taszít. miért nem próbálnak megismerni, járni egy kicsit, hogy esetleg kialakul egy szerelem, és akkor lehet testi szerelem is.

Természete számukra, hogy azért megyek velük egy randira, hogy a Gellérthegyen széttegyem a lábamat a padon?



2012. nov. 24. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jól tették. Ha az ember fia nem tér rá rögtön az elején a lényegre, akkor bekerül a hírhedt jóbarát zónába.

Ha te nem állsz kötélnek, majd lesz másik. Ne hidd, hogy pótolhatatlan vagy.

Gondolom úgy tervezted, hogy majd hónapokig játszod az elérhetetlent és a végén benyögöd, hogy te is csak azt akarod, legyünk barátok. Na ehhez senkinek sincs kedve.

2012. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát hü lyeséget gondoltál! Nem terveztem sehogy, csak szerettem volna megismerni egy kicsit a srácokat. Milyenek, miként gondolkodnak, kedvesek e, vagy hirtelen haragúak, vagy okosak, vagy butusok. Még sok mindent tudni szeretnék arról akivel összeborulok. Hát hamar megismertem őket.

Nem ilyen fiúra vágyok.

2012. nov. 25. 00:25
 13/18 anonim ***** válasza:

És még jól jártál, hogy ilyen hamar kibukott a valódi énjük. Az még kegyetlenebb, amikor már kialakul a szimpátia és érzed a szikrát, azt hogy lehetne ebből valami, aztán bummm a pofádba vágják az ajtót.

Egyszer jártam így, hát nekem is lett volna a csávó képébe vágni egy serpenyőt. Tette nekem hetekig a szépet (egy koliban laktunk), majd egyszer beadtam a derekamat, hogy nála alszok buli után. Azonnal a lényegre is tért, én közöltem, hogy ezt nem így kéne és nem is fogjuk megtenni szimpla szórakozásból... Erre ő bevágta a durcát, hogy akkor most alszik. Hát mondom oké. Se egy érintés, egy simogatás, egy puszi, semmi, amit egy nő várna, ha már párkapcsolatra és gyengédségre vágyik. Mit ad isten, nem tudott megdönteni, másnap végig hallgattam, ahogy más csajt ugyanazokkal a dumákkal fűz be, mint engem néhány hete. Összetört, de ma már csak úgy tudok rá tekinteni, mint egy szerencsétlen, szánalmas alakra. :)


Számíts rá igen, mert ha ne adj isten véletlenül kicsit csinosabb csaj vagy, akkor nagyon tudni kell szűrni és az pl egy jó rosta, hogy nem adod oda magadat, amíg 110%-ban azt nem érzed, hogy a srác őszinte!

2012. nov. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Azt még rosszabb, ha kialakul valami kötődés közted és a csaj között, aki játsza az elérhetetlent, és csak a célegyenesben derül ki, hogy végig kitömött melltartót hordott és szar az ágyban. Ezért kell az elején a lényegre térni.
2012. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Theodorik84 ***** válasza:
Nem minden férfinak természetes....persze van akinek az a taktikája, hogy egyből a bugyin túli világba akar bekerülni, és ennyivel be is fejezné a "kapcsolatot" de ők inkább szerintem inkább 1-2 éjszakás kalandok lesznek...Én például először a jövendőbelimnek a személyiségét a lelkét szeretem megismerni, és ahhoz nem elég 1-2 randi...Persze lehet, hogy emiatt van aki a barát kategóriába sorol be végül, de egy kapcsolatban számomra fontos hogy ne csak a testiségről szóljon, hanem mély érzelmekről, és nem utolsó sorban jó barátom legyen a kedvesem...28/F
2012. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

21:32: Én pontosan azt szeretném elérni a páromnál, hogy a részére pótolhatatlan legyek. Ha ezt az érzést nem éred el a párodnál, sosem lesz tartós kapcsolatod.

01:12

Tudod én is a gyengédségre, a kedvességre, a meghitt pillanatokra vágyom. Persze, hogy tudod, hisz Te is lányból vagy. Nem szeretnék egy céllövölde lenni, hogy bumm bele, és mehet tovább a nyereménnyel.

A Gellérthegyen odabújva mellé, a fényeket nézve adott volna egy puszit és csak átölelve ültünk volna egymás mellett, hazaérve lehet, hogy levett volna a lábamról. De durván a bugyiba férkőzni a sétáló emberek mellett, az illúzióromboló, és nem az én erkölcsöm

15:17:

Válaszra sem vagy méltó számomra.

17:16 Melletted valószínű, hogy boldog tudna lenni egy kedves lány. Kívánom is neked.

2012. nov. 26. 11:38
 17/18 anonim ***** válasza:
"bumm bele, és mehet tovább a nyereménnyel." ezen olyan jót nevettem. jó humorérzéked lehet :) szeretem az ilyen lányokat. annak meg örülhetsz ,hogy nem jöttél össze egyik bunkóval se. első alkalommal én soha nem nyúltam a lányhoz. szerintem minél tovább tart a vágyakozás annál jobb lesz a beteljesülés :)
2012. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Féléve szakítottál a barátoddal, miért? vele mi volt a gond? túl normális volt?
2012. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!