Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi vérre lehet számítani...

Mennyi vérre lehet számítani a szűzhártya átszakadásánál? Fáj ez a lánynak? (és egyéb tapasztalatok)

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

1 liter és nagyon fáj!

:D

komolyra fordítva ... írd le értelmesen a kérdést,hogy pl:épp szexelni készülsz és nemtudod mit kell csinálni...

lány vagy egyébként??

2011. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem vérzett, pedig ettől paráztam a legjobban. Fájni, nagyon fájt, de a barátom nagyon gyengéd volt, egyszer abba is kellett hagyni, de aztán folytattuk. Kb. még 3 alkalommal fájt eléggé, de azóta tökéletes! :)
2011. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

Igen, tervezzük a szexet.Az orálon már túl vagyunk de tovább nem mentünk.Nem szeretném elkapkodni a dolgokat,azt akarom hogy élvezze. Saját magam nem is,csak az érdekel,hogy neki tetszen és hogy élvezze . később ráérek magammal foglalkozni. Nagyon jó a kapcsolatunk és szeretjük egymást,ezért megtudunk beszélni mindent. Az elmondottak alapján eddig élvezte a dolgokat(aminek örülök is mert olyan finom voltam amilyen csak lehettem). Kiküszöbölni nem hiszem,de tompítani lehetne valahogy a fájdalmat? Praktikák vagy esetleg valami bevált dolog/dolgok? Kort írhattok ha szeretnétek(:

2011. júl. 30. 00:37
 4/5 anonim válasza:
A fájdalmat elkerülheted ha a lehető legjobban felizgatod a partnered annyira hogy nagyon nedves legyen és akkor hidd el hogy nem fog neki fájni föleg ha még gyengéd is vagy és lassan csinálod a behatolást is akkor nem lehet baj. Járj a kedvében és te legyél az utolsó. Ha azt akarja közben hogy te is jol érezd magad akkor ne hagyd magad ne engedd hogy izgasson hanem azon az alkalmon csak te akarsz neki jót. 22 vagyok ha tudni szeretnéd és 15 évesen vesztettem el a szüzességem és én is nagyon jo tanácsokat kaptam amikben ezek álltak.
2011. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Több hekto és még neked is fájni fog apukám! Főleg ha a szülei rajtakapnak... :D
2011. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!