Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha most beszélgetés közben vk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most beszélgetés közben vk azt mondja egy lánynak spontán, hogy táncolna vele, akkor mire kell számítani?

Figyelt kérdés
ja és ha első tali után még este üzit küld meg telefonál???
2010. aug. 27. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
táncolna? mi? nemigazán fogom amit ide kapartál már bocs
2010. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát igen,mondja,hogy táncolna velem
2010. aug. 27. 22:16
 3/9 A kérdező kommentje:
csakhogy én nem szoktam
2010. aug. 27. 22:16
 4/9 anonim válasza:

Lényegtele,nogy botorkálsz-e vagy kened vágod a témát,a lényeg,hogy ő akar és nem azt mondod neki,hogy nem,hanem megpróbálod!

Biztos értékeli majd!


Erre gondoltál?


Ildikó

2010. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem...nem igzat,hogy értékeli-e,hogy nem szoktam táncolni meg hogy később se fogok bulizni járni

csak most komolyan,minek akar táncolni?

2010. aug. 28. 08:54
 6/9 anonim ***** válasza:

hát táncolni akar.

nem lehet hogy sulis keringőre kért fel?

másrészt lehet h ilyen randi féleség volt...vagyis elhívott egy táncos randira

2010. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

táncolni???? én még soha nem láttam olyan lányt, ai nem szeret egyáltalán táncolni. Én imádok. Latintáncok<3<3

vannak fiúk, akik szeretik:)

2010. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja,hogy most azt gondolta,hogy a találkozásunk 1 randi és a következő is az lesz?? egyébként nem a suliból ismerem
2010. aug. 30. 13:48
 9/9 A kérdező kommentje:

szóval arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mit akar(t) tőlem?? mondta,hogy táncolni akar,meg főzni és kóstolja meg meg menjek vele mindenhova,nem csak beszélgetni

na de most nem ezért találkoztunk egyébként!

szóval ez nektek belefér baráti-ismerősi kapcsolatba vagy ő már arra gondolt,hogy...???

2010. aug. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!