Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erre kell számítani egy lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre kell számítani egy lánynak?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam a barátommal.

azóta három srác próbálkozott udvarolni az egyik a második, a másik kettő az első randin már a bugyiba akart túrni.

Mivel nem engedtem, mind a három hasonlóképpen csak más szavakkal reklamált: Mire játszod meg magad ennyire. Úgy is tudom,hogy nem tudtok meglenni a Farkunk nélkül.

Ez engem annyira taszít. miért nem próbálnak megismerni, járni egy kicsit, hogy esetleg kialakul egy szerelem, és akkor lehet testi szerelem is.

Természete számukra, hogy azért megyek velük egy randira, hogy a Gellérthegyen széttegyem a lábamat a padon?



2012. nov. 24. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
na ez egy jó szűrő, h ők nem kapcsolatot akarnak
2012. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bino ***** válasza:
100%

Nem mindegyik srác ilyen, csak szimplán rossz srácot fogtál ki. Nem kell rögtön erre számítanod, viszont az tény ,hogy sok ilyen fiú IS van.

Vannak normálisak is ám csak sokat kell keresgélni:)

2012. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ez oda-vissza müködik.

azért vannak ilyen srácok mert a lányoknál bejön ez.


ha mégis csak ilyenekkel találkozol akkor rossz helyen ismerkedsz.

2012. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Rossz embereket fogtál ki. Kíváncsi lennék, hol szedted össze őket. Van egy olyan érzésem, hogy nem múzeumban...
2012. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz szerintem,nagyon sok srácot ismerek akik egyáltalán nem ilyenek,köztük én sem :)
2012. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Te ritka bunkókat fogtál ki. De az ilyenek egyik csajtól a másikhoz járnak, szóval nem vesztettél semmit. 24F
2012. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az egyiket néptáncon, a másikat az egyetemen, a harmadikat otthon. Ő számítógép szerelő és Ő javította a gépemet.

De nem én, hanem ők kezdtek el udvarolni.

Nem általánosítok csak pont ilyenekkel hozott össze a sors. Nagyon udvarias volt mind a három, egészen a visszautasításig. A harmadik faképnél is hagyott a Gellérthegyen.

2012. nov. 24. 19:24
 8/18 ASOT ***** válasza:

De ennyi mindig kelleni fog! Ennyi minimum kell ahhoz h megtudd mit akar a srác.

Szóval ahhoz mindig meg kell kicsit ismerni a másikat h kiderüljön mi rejlik a számodra cuki pofa mögött.


És ez minden pasinál így lesz minden kapcsolat ismerkedéssel indul, kivétel persze ha uccu bele és a lány is csak dugni akar.


Ez a lényeg h az elején kiderüljön mit is akar.

2012. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajnos már egyre több nő van,aki csak szexet akar,és miattuk csinálják ezt veled is.Azt hiszik te is olyan vagy,mint a többség.
2012. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Mert, ha nem vagy atommód szexista, akkor be fognak FZ-zni. Szóval muszáj szexistának lenned.
2012. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!