Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen jeleket küldtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen jeleket küldtök, ha tetszik egy fiú? Fiúk, ti miből veszitek észre, ha tetszetek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Nem osztálytársról van szó, tehát az "órán sokszor néz" dolog kilőve.. :/
2012. nov. 23. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Gabonaköröket rajzolunk..
2012. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nekem egy 11.-es fiú tetszik. Jeleket nagyon nem tudok neki küldeni, mert akárhányszor meglátom, zavarba jövök, ilyenkor pedig csak a földet bámulom. A barátnõm viszont mégis észrevette, hogy tetszik. Azt mondta, hogy még a vak is észre veszi, hogy tetszik nekem.

A fiúk nem tudom, hogy működnek... A bátrabbak odamenmek a lányhoz vagy ilyesmi....

Mindenesetre az biztos, hogy azt a személyt, aki tetszik nekünk, különbözõ bánásmódban részesítjük, mint a többieket.

Tehát figyeld meg, hogy másokkal hogy viselkedik, és ha veled eltérõ a viselkedése, az jó jel. (Ha másokkal többnyire kedves, veled meg bunkó, ezen ne akadj fenn...)

2012. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!