Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha itt minden lánynak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt minden lánynak nem jóképű barátja van, akkor hogyan van az, hogy az utcán majdnem minden lánynak helyes pasija van?

Figyelt kérdés
Itt minden lány azzal jön, hogy neki nem néz ki jól a pasija. De akkor ha ezt ő bevallja, akkor miért jött vele össze ha nem jóképű és a külseje nem tetszik neki? Mert ilyet az utcán alig látok, mindenhol ezek a magas hercegek virítanak a legtöbb lány mellett.
2012. nov. 24. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én nem tudom osztani ezt a véleményt

én évente ha kétszer látok helyes pasit csaj mellett nő létemre

2012. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen helyesnek tartom a páromat. A 175 centijével nem olyan magas szerintem.

A külső megítélés pedig szubjektív.

2012. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az én párom szerintem helyes. Nekem nagyon tetszik. Őszintén nem is igazán értem, hogy egy fülig szerelmes nő hogy láthatja csúnyának a szerelmét.
2012. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

:D Az én pasim igenis helyes srác, nem tudom miről beszélsz

18/L

2012. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én most a helyeset férfi szemmel nézem és hozzám és az átlagos pasikhoz viszonyítom. Női szemmel ez a mérce sokkal keményebb, sokkal feljebb van, mert ott a hálliwúdi külső a minimum.
2012. nov. 24. 14:34
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

A nők mellett nem! A tinilányok mellett viszont igen - nekik fontos még, hogy az iszonyat tahó, "páwa" mellett rajulhasson energiaitalt szlopálva.


A nők mellett is van ilyen sokszor, de megmondom neked őszintém az ilyenek nekem mondjuk nem is kellenének. A legtöbbüknek jelleme is ilyen. Ikszfaktoron csápolnak, bulvárhíreket bújják egész nap, intelligenciaszint mínusz egy, és állandóan babgulyást főznek. Fúj.


De sokszor láttam már nőket, alacsony kopasz nem túl gazdagnak látszó férfiakkal, dagadt, de vicces alakokkal, cápaorrú förmedvényekkel - szóval nem feltétlenül.


A gyakorikérdéseken meg sok a tinilány akik hazudnak, hogy jobb színben tüntetssék fel magukat - közben meg egész más a valóság.

2012. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mindig arról szól itt ilyen kérdéseknél a lányok válasza, hogy az én pasim nem helyes, minden lány szívatott miatta, hogy te miért jöttél össze ezzel a rémmel? De nekem megtetszett a belsője és azért...
2012. nov. 24. 14:37
 8/17 A kérdező kommentje:

,,De nekem megtetszett a belsője és azért..."


Aztán meg ha lemegyek egyetemre egy órára és egy pasi a jó lelkével, kedvességével próbál fűzni egy csajt, akkor nagyon hamar lapátra kerül. Bocs de nem, nem vagy esetem, hagyjál már békén, van pasim stb más szlogenekkel.

2012. nov. 24. 14:41
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha annyira fontos lenne a belső mint itt mondjátok, akkor nem ezt látnám folyton, hogy úgy vakarják le a rendes de nem helyes pasikat magukról a lányok, mint egy piócát. A nagypofájú jóképűt meg bökdösik, simogatják diszkóban is az asztalnál, megérintik a vállát folyton mosolyognak rá, vagyis húzzák magukra ezerrel.
2012. nov. 24. 14:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az ok, mint az önbizalomhiányos férfiaknál. MEGALKUVÁS. Nem tudják agyilag elviselni,hogy egy full jó pratnerrel vannak, stresszelnek, rágörcsölnek. Ha meg középszer vagy lentebb álló félét választ, akkor jobban lazul mellette idegileg, meg arra sincs rástresszelve, hogy mikor fogják elhódítani tőle, mert ugye érzik,hogy egyébként valszeg a kuttttyáának nem kéne a párjuk, és ez jó érzéssel tölti el őket. Nem aggódnak feleslegesen.
2012. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!