Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha itt minden lánynak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt minden lánynak nem jóképű barátja van, akkor hogyan van az, hogy az utcán majdnem minden lánynak helyes pasija van?

Figyelt kérdés
Itt minden lány azzal jön, hogy neki nem néz ki jól a pasija. De akkor ha ezt ő bevallja, akkor miért jött vele össze ha nem jóképű és a külseje nem tetszik neki? Mert ilyet az utcán alig látok, mindenhol ezek a magas hercegek virítanak a legtöbb lány mellett.
2012. nov. 24. 14:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hallywoudi külső?? Hol élsz te. Szoktam látni a szerintem full extra macákat, de olyan hatodosztályú kispálya fickóik vannak, hogy mindig felteszem a kérdést, ez hogy lehet? Ez a fickó nem egy nagy showder. Ha esetleg nem kecskebéka vagy patkányképű, hanem emberi kinéztetele van,akkor meg olyan igénytelen, olyan csóresznek néz ki,hogy szintén megdőlni látszik az elmélet,hogy jóképű+ pénzes kell hogy legyen ezek mellett. Nem tudom hol járhatsz te, gondolom csak kizárólag a plázákban nézelődsz a folyosón, ott azért több a szebb pár ez nyilvánvaló, de általában az összes többi közegre nem ez jellemző!
2012. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami neked férfiszemmel helyes, az nem biztos, hogy női szemmel is az. De te nyilvánvalóan jobban tudod, hogy nekünk mi tetszik, mert amúgy itt a GYK-n alapvetően mindent jobban tudtok helyettünk, ahogy észrevettem :D


Nos. amit hozzáfűzök: én világéletemben a vékony, barna hajú/szemű pasikra buktam, csak ilyenekkel kezdtem. Aztán egy nap a munkahelyemen betoppant egy férfi, szőke, kék szemű és kicsit pocakos volt - most ő az én párom és iszonyatosan szerelmes vagyok belé. Pedig bevallom, anno vaciláltam rajta, hogy akarok-e én tőle valamit, tekintve hogy külsőre nem az esetem (csak valami mégis nagyon-nagyon vonzott benne ott legbelül), aztán ahogy telt-múlt az idő és megismertem, egyre jobban bejött nekem. Ma már nem értem, hogy lehet hogy egykor nem tetszett, hiszen most szexisnek és rohadt férfiasnak látom, imádom minden porcikáját, hosszú percekig tudom csak bámulni és gyönyörködni benne. A szerelem hatására ugyanis mindenki megszépül a szemünkben, ez egyszerű hormon-biológia.


Mellesleg, szerintem te is nagyon jól tudod az agyaddal, hogy amit most mondasz, az hülyeség. Magyarországon az emberek többsége párkapcsolatban él - akkor itt 70%-ban csak szexisten pasik vannak és minden csaj velük jár??? ;) Alapvetően logikátlan, amit állítasz.

2012. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezeket ki mondta neked? Ezek szerint nem tartozom a "Minden lány" közé, mert az én párom kifejezetten jóképű, ő a klasszikus magas herceg :)

Volt már viszont csúnyácska pasim is, akinek a humora és az esze fogott meg. Van ilyen.

2012. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem kérdező abba a hibába esett, hogy a félig üres, félig tele poharat ő félig üresnek nézi.

egyfajta nézőpont problémája van. valószínűleg saját magával van gondja, nem a világgal, csak a világot hibáztatja. rosszul nézi.

2012. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én jöttem már össze nagyon csúnya sráccal, mert egy ideig hittem abban, hogy csakis belső alapján kell párt választani, de nagyon balul sült el, és ez nem véletlen.

Azóta már tudom, hogy nagyon szükséges a vonzalom is egy normálisan működő párkapcsolathoz, valamint nem véletlen, hogy az a külső vonz engem, ami. Nem élek többé álomvilágban, mint anno. :)

Ettől függetlenül volt már olyan, hogy nekem nagyon tetszett egy bizonyos pasi külseje, de 1-2 barátnőm kifejezetten taszítónak találta. Szóval ízlések és pofonok, lehet, hogy nekem az általad helyesnek vélt pasik nekem nem is tetszenének egyáltalán.


El kellene fogadni amúgy, hogy senkinek nem hányható a szemére, ha számít neki a külső. De a legfontosabb az a kisugárzás, igaziból szerintem a legtöbb embert az fogja meg. Szerintem a legtöbben nem jönnének össze olyan emberrel, aki nagyon jól néz ki, de belül egy hatalmas senki, vagy egy szemétláda (max. úgy, ha ezt nem tudják róla az elején).:D Én legalábbis biztos NEM CSAK a külső alapján választok párt... Külső-belső 50%-50%. Szóval sem helyes tahó, sem pedig a jóságos ocsmány nem rúghat labdába. Ennyi.

2012. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert álszenteskednek a nők itt ezen az oldalon.
2012. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy itt minden lánynak nem jóképű a barátja? Mert az enyém az, zabálnivaló a pofija, a kék szemeitől pedig elolvadok, a mosolya pedig gyönyörű. Én nem jönnék össze olyasvalakivel, aki nem jön be külsőleg. Ehhez nem kell, hogy jóképű legyen, de azért vonzzon benne valami. A mostani szerelmemben minden vonz:)
2012. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!