Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újrakezdjem vele a kapcsolatép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdjem vele a kapcsolatépítést?

Figyelt kérdés
Anno , kb 1 éve udvaroltam egy lánynak..de nem sok sikerrel.. elutasított...azzal az érvvel h nem áll készen egy új kapcsolatra mert akkor szakított nem rég a barátjával. Nagyon jóba voltunk ez idő alatt ..de utána kerültem én barom ami mai napig bánkódom..csak köszöntünk és köszönünk mai napig de azóta nem beszéltünk egy mukkot sem...hogy mehetnék oda hozzá újra? milyen szöveggel? nem várom el h összejöjjünk de sajnálom h nem beszéltem vele azóta..

2012. okt. 23. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen úgy mint egy barát. hogy mi újság van? hogy vagy? mit történt veled ez idő alatt stb..
2012. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ő tudja hogy azért nem kerestem mert kopintott..tudom h ezt nem igy kellett vna tennem
2012. okt. 23. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
igen kezd újra vele,kérdezél tőle: miújság? szép vagy tetszel nekem szöveggel
2012. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tetszel neekm szöveg xD nem ide illő lenne szerintem...ez visszataszító
2012. okt. 23. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!