Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdjem az exemmel?

Figyelt kérdés
2 éve már hogy jártunk másfél hónapot, de ez volt életem legszebb másfél hónapja. Szerelem volt első látásra, de aztán egy idióta haverja bebeszélte neki, hogy nem törődöm vele eleget, meg hasonlók és csak úgy szakitott velem. Pedig minden rendben volt. Aztán sokszor probált kibékülni, de nagyon fájt, hogy csak úgy kidobott és nem akartam kibékülni. Most szakitott a barátnőjével, akivel egyébként másfél évet járt és belvallotta, hogy még midig engem szeret. Én is szeretem őt de nem hiszem, hogy újra tudnám vele kezdeni. Mit tegyek? Próbáljam meg újra vele?
2011. szept. 7. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Másfél év sok idő... Nem lehet hogy csak felejteni, vígasztalódni szeretne melletted? Szerintem gondold át, esetleg várj egy kicsit.
2011. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még sem lehetett minden rendben ha egy külső személyre hallgatott és nem az érzéseire, illetve rád.
2011. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy vigasztalodni akar. a szakitásra meg azt az okot adta, hogy akarta tudni mennyire szeretem, és hogy lássa, visszamennék-e hozzá..
2011. szept. 7. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!