Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha újra összejövök az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha újra összejövök az exemmel?

Figyelt kérdés

először- ő szakított velem... :(

De azt mondja h szeret, meg én is nagyon szeretem őt még mindig


2011. szept. 27. 16:57
 1/5 Jófajta ***** válasza:
valószínűleg azért dobott mert valami nemtetszett neki.. Ezek után ez bármikor előfordulhat
2011. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnétek egymást, és összeillenétek, akkor nem szakítottatok volna. Egyre csak rosszabb lesz majd, hidd el. Keress mást, mert csak az idődet pocsékolod.
2011. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gáz. Ez befolyásolja a döntésed? Nem. Így hát tök feleslegesen kérdezted ezt meg.
2011. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Ha először nem tudtátok megbeszélni a problémáitokat, később sem fogjátok tudni. Ez a kapcsolat előre meg van bélyegezve.

2011. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz. Beszéljétek meg a problémákat és induljatok tiszta lappal! Egy ember nagyon sok dolog miatt szakíthat a másikkal, és nem csak azért, mert nem szereti már! (ez tapasztalat, mielőtt leintenének).

5 éve mi is szétmentünk a párommal, eltelt fél év, összejöttünk, már jegyben járunk és semmi problémánk nincs, egyre jobban szeretjük egymást...


Szóval, ha biztos vagy az érzéseidben és az övéiben, megbeszélitek, hegyiről tövire, hogy mi volt a baj és mit lehet orvosolni, akkor működhet, de ez két emberen múlik. Viszont rendszert ne csináljatok belőle, tehát ne menjetek bele egy se veled se nélküled kapcsolatba!


Egyébként meg ne érdekeljen, hogy ki tartja a felmelegített káposztát gáznak meg ki nem. A ti érzéseitek a fontosak. Sok boldogságot.

2011. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!