Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg apukámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg apukámnak, hogy újra összejövök az exemmel?

Figyelt kérdés

2hónapja szakított velem a barátom a sok veszekedés miatt, több mint másfél évig voltunk együtt. Az elmúlt pár hétben újra beszélgetni kezdtünk és feljött a téma,hogy újra összejönni. Megbeszéljük a dolgokat hogy miket kéne másképp csinálni,min kéne változtatni, hogy ne essünk azokba a hibákba amikbe már estünk.

Apukám múltkor észrevette,hogy kaptam a volt barátomtól sms-t...és egyből nekem rontott apukám,hogy ide ne merjem többé hozni,mert hogy átvert. Apukám nagyon nehezen bocsájt meg,nagyon sértődős típus.

A kérdés,hogy hogyan mondjam meg apukámnak,hogy LEHET újra összefogok jönni a volt barátommal? Vagy hogyan kezdjem beadagolni neki?

Már annyira gyomorgörcsöm van..úgy parázok előre,mi van akkor, ha nekem fog esni hogy ne merjem idehozni?!

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. dec. 28. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18
2010. dec. 28. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudod két dolog van:) vagy akarod őt vagy nem:)

Az én esetemet mondom el: az én barátnőm vert engem át, de tthon nála kiderültek a dolgok és azután se akart felvállalni, most meg egy másik sráccal van és a szülei tudják. Őt elfogadják engem nem akartak, pedig sokkal rendesebb vagyok a srácnál, az a srác egy perverz és mégis. Szerintem azért mert van vele mert a srác kékszemű, a szülei meg a korom miatt utasíthaóttak el, de pedig annyira nem is sok:S Tanulság: a barátnőm nem küzdőt meg értem, a szerelemért. Az életben ha valakit igazá szeretünk meg kell küzdeni érte!! mert ha nem akkor mehet arra amere lát.

2010. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tisztázf le magadban, hogy mennyire biztosak az érzéseid. Nem azért akarsz vele lenni, mert már megszoktad őt? Nem mersz esetleg váltani, új kapcsolatot kialakítani. 18 évesen még nagyon, de nagyon fiatal vagy, hogy lekötelezd magad (mondom ezt a magam 23 évével).

Apukád félt, (általában az apák a lányaikhoz húznak) nem akarja, hogy a pasi tönkre tegyen téged.

2010. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apukád a te javadat akarja, nem akar ártani....


Amúgy talán,ha nyugodt körülményke között beszélgetnél apuddal az jó lenne.

2010. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
FIGYELJ APA ÚJRA ÖSSZEJÖVÖK AZ EXEMMEL!!!!:DDD
2010. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!