Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy újra összejövök a bnőmmel?

Figyelt kérdés
Kedden szakított velem egy hülyeség miatt. És ma a szilvesztert egy helyen fogjuk tölteni, egy baráti társaságba...
2010. dec. 31. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolyan te mit gondolsz? Ennyi infoból honnan tudjuk? Esetleg ha leírtad volna hogy miért szakított, hogy szakítottatok, azóta beszéltetek-e és ha igen akkor mit, mennyi ideig jártatok, milyen volt a kapcsolatotok eleje-közepe-vége, de így? Komolyan az ilyen böszme kérdéseket egyből töröltetném..
2010. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van... az én hibám :D

Szóval. 1 hónap 5 napot jártunk ( nem valami sok)

Elvileg azért szakított velem, mert nem találkoztunk eleget kettesbe... de amikor én elhívtam volna akkor közölte mindig hogy ilyen dolga van, erre megy arra megy, fáradt stb... mindig valami kifogás...

És igen azóta beszéltünk msn-en, szeretné ha jól érezném magam és, hogy jól ellegyünk...

Ez talán még érdekes lehet. Írta, egyik nap, hogy ő nem jön oda szilveszterzni ahova én megyek. Másnap már írja, hogy nem-e lenne gáz ha mégis jön... Kb. ennyi

2010. dec. 31. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod az a legrosszabb, mikor szakítás után a vágyódó fél minden kis apróságba jeleket lát. Pedig azok sosem jelentenek semmit. Nem véletlenül szakított és ha találkozni akart volna anno, akkor nem keresett volna kifogásokat. Gondolom direkt nem találkozott veled, hogy később azt tudja mondani, nem találkoztok eleget. Persze vannak még csodák, de ne éld bele magad.

De jó bulizást!:)

2010. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 hónap és 5 nap :D:D:D

Én sose értettem, hogy ezt hogy lehet ilyen pontosan meghatározni. Nálam az a járás, hogy találkozgatunk egy ideig, kialakul valami, és egy idő után amikor már több, mint 1-2 hónap eltelt, akkor úgy vesszük, hogy akkor ó, mostmár úgy néz ki, hogy ez működik, akkor járunk. És utólag "visszadátumozzuk", hogy mikortól i számítsuk ezt annak.

Szóval mivel az én fogalmaim szerint nem is jártál a barátnőddel, meg egy hónap után az nem is egy komoly "szakítás", mivel ennyi idő alatt még nem is alakul ki kötődés a másikhoz, ezért még bármi lehet. Az is, hogy a kis hülyeség csak ürügy volt, mert a csaj rájött, hogy nem te vagy a számára megfelelő, de az is lehet, h csak pillanatnyi elmezavar. Mondjuk én eleve nem tudnám komolyan venni azt, aki 1 hónap után "szakít", mert ha így intézi a dolgokat, akkor későb is ez lesz és tudodki járjon olyannal, aki 2 hetente szakít.kibékül-szakít-kibékül. Én ha szakítok valakivel, akkor szakítok, esetleg még 1 esélyt kap, ha elég idő eltelt és tényleg úgy érezzük, h érdemes megpróbálni (mondjuk ilyen még nem volt). És akkor se napo telnek el...

2010. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!