Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? újrakezdjem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? újrakezdjem az exemmel?

Figyelt kérdés
22éves lány vok.4 hónapja szakítottam a barátommal 3 év után ő 29 éves. de jóban vagyunk azóta is.2 hete találkoztam egy pasival aki rámhajtott találkoztunk is már párszor nagyon kedvelem őt. de az exem nagyon féltékeny rá és nem kedveli, újra össze akar velem jönni.azt mondja megijedt hogy elveszít.nem tudom mit tegyek?? az exem még mindig nagyon aranyos de a másik pasit is kedvelem...
2010. ápr. 27. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem ok nélkül szakítottatok.
2010. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adj egy utolsó esélyt az exednek szerintem. Bár ez attól is függ, min ment tönkre a szerelmetek.
2010. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért szakítottunk mert megijedtem attól hogy megkérte a kezemet..
2010. ápr. 27. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, attól esetleg, hogy jegyben járnátok még egy dbig, sok minden nem változna, nem? :) Más bajok nem voltak?
2010. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem volt más baj. nagyon aranyos volt mindig
2010. ápr. 27. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi a bajod. Nézd, attól hogy jegyben jártok, még nem feltétlen fogsz férjhez menni, tehát félni sem kell semmitől. szerintem.
2010. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!