Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milegyen? újrakezdjem vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milegyen? újrakezdjem vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy nemrégiben felkeresett az egyik exem hogy újra szeretne velem járni. Nade a multkor úgy volt hogy még a nyáron jártunk aztán augusztusban egyre ritkábban akart találkozni aztán eltünt elérni telón nem tudtam vagy is sosem vette fel ha mentem hozzá szülei mindig azt mondták hogy nincs itthon szóval eltünt msn-en sem volt fent... úgy 1 hónapja előkerült vagy is volt msn meg facen is bejelölt szal újra előkerült... de vmi 26 éves sráccal jár aki álítólag csak magánál tartja az az azt mondja neki hogy nem mehet el meg nem szakíthatvele vmi ilyesmi zavaros volt ezen a részen amit írt... és tőlem 40 kmre lakik és oda is jár suliba most úgy 1 hete volt hogy rámírt és kérdezgetett hogy haragszom e rá stb.. aztán eljutottunk odáig tegnapra hogy vissza szeretne jönni hozzám. Nem tom mit tegyek mivel őt nagyon szerettem és nagyon boldog voltam vele 2 hónapon át és éreztem rajta hogy valóban szeret ezért nemtom hogy mit tegyek. Még egy távkapcsot nem szeretnék mert eddig azok nem sikerültek vmi jól. Aztán most nemtom mivan azzal a másik pasival és ha 1szer már eltünt szó nélkül akkor mi a biztosíték hogy nemfog mégegyszer? Jah és hát vhogy nemtok neki hinni most már.Azt nem tom hogy ő ezt hogyan gondolta mármint az újrakezdést. Simán rámondanám hogy nem de őt nagyon szerettem és éreztem hogy ő is szeretett ls most is mondta hogy ugyan úgy érez irántam még mindig. Nemtom milegyen. Mit tennétek ebben a helyzetben? A lény amúgy már 16 éves én 19 vagyok.
2011. jan. 7. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs az elírásért lány akart lenni.
2011. jan. 7. 19:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak kiábrándítani, de abból amit leírtál, az jön le, hogy nem fog működni. Egyszer már eltűnt, és ha olyanja van, megint el fog. Necces, hogy a te hátadon akar kimászni a másik kapcsolatából, vagy veled akarja a következő pasija előtti "űrt"(üres időt) kitölteni.

Sőt azt sem hiszem, hogy te akár rövid időre is, ugyanolyan boldog lennél vele, mint nyáron, mert benne lesz a pakliban, hogy megint lelép. Sajnálom :S

2011. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ vmi hasonlóktól félek én is és nemnagyon szeretném újrakezdeni vele mert mivan ha mind az igaz amit az előző leírt ccsak nemvagyok bennebiztos hogy jól döntök mivel ilyen helyzetekben sosem döntök jól:S sajnos...
2011. jan. 7. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!