Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom milegyen, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom milegyen, szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm kavart egy sráccal, akivel én is nagyon jól kijöttem, de a barátnőm még nincs túl az előző kapcsolatán, ezért barátok maradtak. Ennek a srácnak úgynézki, hogy én jövök most be és nekem is nagyon tetszik, de nem tudom, hogy hogy esne a barátnőmnek, ha lenne köztünk valami..viszont én nagyon szeretném. Mi legyen? Mi a véleményetek róla?

16/L


2010. jún. 28. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

a "lánykódex" szerint olyan pasira nemhajtunk aki a barátnőnk: exe, jelenlegi pasija, vagy bejön neki...


érthető voltam???

tehát hagyd a srácot... vagy neked fontosabb ő, mint a barátságotok???

2010. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem te akarsz az lenni, aki aztán kesereg, mert a barátnődé lett a pasi és nem a tiéd, akkor lépj.

inkább az ő feje fájjon, ne a tied.

lehetsz nagylelkű is, de akkor mindenki ki fog használni az életben és mindig neked kell alkalmazkodni majd

2010. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó kérdés, én mindig a barátokat helyezem előrébb, de ha nagyon kell a csávó, akkor hajts rá aszondom
2010. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mért nem kérdezed meg a barátnődet h zavrná-e ????

ha legjobb barátnők vagytok akkor eleve nem értem mért nem beszéltétek már régen meg (:

2010. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel szerintem,és ha neki rosszul esne akkor meglátszik majd rajta,és akkor hagyd a srácot,jön majd jobb.Vagy esetleg a barátnődet győzd meg arról hogy számodra mien fontos lenne:)
2010. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenképpen megbeszélem vele (:
2010. jún. 28. 22:44
 7/7 anonim válasza:

Szerintem el se kezdd kavarni a dolgot... Én azt hittem, semmi se állhat a barátnőm és közém. Pláne nem egy srác. Aztán sikerült.Ma már nem is vagyunk egymással beszélőviszonyban, ők meg együtt vannak a fiúval. Azóta én is összejöttem egy másik sráccal, akit szeretek, de javíthatatlan a helyzet köztünk...

Ha megkérdezed a barátnődet, hogy mit szólna, ha összejönnétek a fiúval, nem mondhat mást, csak azt, hogy hajrá, ha igazi jó barátnő. De rosszul fogja magát érezni, ha nem is mondja ki. Így meg dönthetsz te magadban, hogy mi legyen, és ha elég jó barátnő vagy, akkor te érzed magad rosszul egy ideig, de elfelejted a fiút. Kérdés: mennyire fontos számodra ez a srác, mennyit kockáztatnál érte; a barátnőd elég toleráns lenne-e, hogy megbocsásson érte, ki se mutassa a valódi érzéseit; kibírná-e a barátságotok.

2010. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!