Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok ha megcsaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha megcsalna a párotok?

Figyelt kérdés
Több mint egy év után

2012. szept. 15. 20:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
17-es, igazad van!!
2012. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Köszi:-).
2012. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
Nekem relatíve érdekes a hozzáállásom ehhez a témához. Ha összekapar annyi gerincet, hogy elém álljon, és megmondja, valamint, ha látom rajta, hogy tényleg megbánja, akkor túlteszem magam rajta. Viszont, ha utólag jövök rá, akkor lapát.
2012. szept. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Diavolino44 ***** válasza:

Igen egy kapcsolathoz fel kell noni. Csak ezt jo ha tudja mindket fel.

S igen a pasikra ez ugyanugy igaz. Nem hiszem,hogy kivetelek lennenk, amugy nem akarlak elkeseriteni de nekem az a tapasztalatom a nok ugyanugy felrelepnek mint a ferfiak, regebben lehet volt kilenges a mi javunkra jelenleg semmi. 3-4 ital utan mar jonnek, a sirankozasok a pasija ilyen szemet meg olyan szemet. Ez pontosan tudom mit jelent, le is szoktam lepni idejeben.

Mas: Szerintem ez nagyon erdekes, hogy a szuleid elvaltak, ezert szamodra is az a konnyebb ut, ha parod megcsal (ha van gyerek ha nincs) lapat. ^Szuleim is elvaltak megis felnottem valahogy.^-gondolatok. Ime a lappango pelda. A legkevesbbe sem kivanom,h igy legyen,de te sem lattad, hogyan mukodik jol egy hazassag. Hogyan tudod a sajatodat megmenti ha majd szukseg lesz ra?


Amugy meg most is fenn tartom a velemenyem, ha en a jovoben gyereket vallalok, akkor azt megfontolatan teszem. Egy olyan novel, akinel magasrol tojok ra, hogy megcsal-e vagy sem a jovoben mert vele akarom leelni az eltemet, ennek a bizonyiteka a gyerek. De ugy latszik egyedul maradtam ezzel. :)

2012. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.

Ha lesz gyereked és esetleg a feleséged megcsal, nem fog érdekelni? Ugye, ezt nem gondolod komolyan? Nem tudom elképzelni, hogy férfiként elnéznéd ezt és esetleg nem merülne fel benned tudat, hogy esetleg a gyerek talán nem is a tiéd, mert lehet, hogy előbb is megcsalt, de nem derült ki?

Remélem megtalálod azt a nőt, aki mellett nem kell kételkedned és esetleg egy egész életet nem kell boldogtalanul és hazugságban élnéd a gyereketek miatt.

2012. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Diavolino44 ***** válasza:

Ha nincs gyerek lapat, ha van gyerek akkor nem, eddig minden eddigi partnerembe feltetel nelkul megbiztam, s ezidaig senki sem elt vissza a bizalmammal majdnem 10 ev alatt. De ha valamelyik megcsalt s nem tudom meg, akkor az meg nem faj.

Mindket kapcsolatom elejen lemondtam a lanynak, ha akar nyugodtan megcsalhat, csak nekem ne mondja el. Nem a targyam akit birtoklok, hanem a no akit erteknek tartok. Nincs szuksegem arra, h barkit is lancon tartsak. Ha talal jobbat nyugodtan elmehet. De tudtam, hogy nem fog...

Ha nem gondolnam, h en vagyok a tokeletes szemely szamara kilepek a kapcsolatbol akarmennyire is szeretem.

El nem tudod kepzelni mekkora magnes ez!

Az elso exemnel csak egy szavamba kerul s a jelenlegi parjat dobna, h ujra egyutt legyunk.

A masodik exemmel azert szakitottunk, mert o talat otthon egy jo allast s mindenkepp haza akart koltozni. En azt mondtam 3 evig biztos nem megyek haza. Azt mondta megakar varni, ez volt 8 honapja s meg mindig var.

2012. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok.

Ezen meglepődtem, hogy azt mondod a nőnek, hogy nyugodtan csaljon meg. Hát, ha nekem ezt mondaná a leendő párom, elgondolkoznék, hogy szeret-e egyáltalán. Ez nem birtoklás, hanem egy normális kapcsolat alapja számomra, soha nem mondanék ilyet, de nem vagyunk egyformák:-).

2012. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Diavolino44 ***** válasza:
Nem vagyok tokeletes. Lehet, hogy egy masik ember jobb az agyban jobb a humora stb., Ha nekem fontos, azt szeretnem ha o boldog lenne, mindegy az hogy en tudom azza tenni vagy valaki mas.
2012. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
És ezt tőle is elvárod? Mármint azt, hogy te is megcsalhasd? Nekem ez akkor is furcsa.
2012. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Diavolino44 ***** válasza:
Nem tőle nem várom el..
2012. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!