Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok ha megcsaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha megcsalna a párotok?

Figyelt kérdés
Több mint egy év után

2012. szept. 15. 20:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szakítanék vele.
2012. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
81%
5.)De igen,a férjem a gyermekem apja,és mindennél jobban szeretem őket a világon,de attól még ha félrelép elválunk.Attól,hogy van egy közös gyerekünk,még nem hagyom magam megalázni.(de lehet,hogy hülye vagyok).
2012. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Én nem tudok szakítani, mert nagyon ragaszkodó vagyok és nagyon tudok szeretni.

Így én azt tenném, hogy bosszút állnék és én is megcsalnám őt. Így kicsit "könnyebb" lenne.

Viszont már soha nem tudnék megbízni benne többé.

2012. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Én nagyon elnézö, alkalmazkodo tipus vagyok, de a megcsalàs nàlam is szakitook, még igy terhesen is elhagynàm. Nem szeretem, ha hülyének néznek. Na, meg a 3. szuka valoszinüleg mehetne a korhàzba:) Ha valaki szétrombol egy csalàdot....
2012. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Diavolino44 ***** válasza:

4.)válaszoló:

Ebben az esetben te hihetetlen önző ember lehetsz,s minden való neked csak gyerek nem. Van magasztosabb cél, mint a saját hiúságunk...

2012. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Miért lenne önzés? Jobb lenne ha szegény gyermek egy làtszatkapcslatban nöne fel, ahol a felek szenvednek!? Szerintem nem.
2012. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Nekünk is van 1 kislányunk és ha megcsalna, nem maradnék vele én sem, mint a 4-es, ez nem önzőség. Nem hinném, hogy a gyereknek az tenné a legjobbat, ha azt hallgatná/érezné, hogy a szülei között gond van.
2012. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Diavolino44 ***** válasza:

Ez lehet véletlen, de legtöbb barátom akinél a szülők elváltak nem képesek egy normális párkapcsolatot kialakítani. Nem volt meg a férfi-minta, ami alapján tudnának építkezni a jövőben, s hibába volt ott nagypapa, nagybácsi az mégsem ugyan az.

S igenis az én szemeben ez önzés, ha egy pár felvállalt egy gyereket, akkor azt azért tették mert szeretik egymást.

Nem együtt vannak két évet jöhet az esküvő, harmadik évben meg a gyerek. Nem véletlen van ennyi válás, s ennyi lelkileg megnyomorított gyerek.

S akkor kérdem én melyik modell működik jól?

A nyugati 1 férj+ 1 feleség?

Az arab 1 férj + több feleség

India (Bihar tartomány) 1 feleség + több férj

Ahol a családban többen vannak ott sokkal nagyobb tiszteletben van tartva a gyerek. Mert ott ő az első!

Egy anya megtestesítheti a tökéletes nő szerepét, de nem tudja a férfiét.

2012. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Ennyi erövel Magyarorszàg hàromnegyede szingli...Az én szüleim is elvàltak, mégis, bàr sok kudarc utàn, menyasszony vagyok, ràadàsul vàrandos! Nem ezen mulik!!! Egy kapcsolathoz el kell nöni!!
2012. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok.

A páromnak elváltak a szülei és semmi gond nincs vele.

De ha a nő részéről önzés, a férfi részéről minek neveznéd? A férfiak többsége tisztában van vele - köztük a párom is -, hogyha megcsalja a feleségét/párját benne van, hogy a szakítással játszik, mégis megteszik. Ő teszi kockára a család boldogságát, nem a nő. De attól, mert van gyerekünk, nem nézném el/bocsátanám meg ha megcsalna, mert a bizalmam ingana meg benne és aki 1x félrelép, az megteszi többször is. És a gyerekvállalással ő is elkötelezte magát, nem csak a nő, de ő nyugodtan csalja meg a feleségét, csak mert gyerek van és önző dolog elválni?

2012. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!