Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jót jelent vagy megcsalna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jót jelent vagy megcsalna simán?

Figyelt kérdés

Barátommal tegnap szakítottunk egy oldal miatt, amire regizett és nemtudtam hogy hazudik-e vagy sem.

Bár nagyon fáj és csúnya dolog állnéven csináltam egy profilt rá irtam. Próbálom becserkészni, kérdeztem van-e nője, irta h nincs, de emis akar. Sziesen beszélget velem (idegennel) de attól még a régi (engem) barátnőjét szereti.

Megvédett amikor irtam h "lépj tul a hülye p*csán" szoval bevédett saját magamtól értitek.

Nyuzom, nyomulok, nem állok le, de ritkán ir, és kérdezem talizna-e aztmondja nem! Csak beszélget de semmi több.


2012. ápr. 18. 17:36
 1/9 A kérdező kommentje:

ilyeneket ir az idegen csajnak vagyis (nekem)

"Mondtam jelenleg nem szeretnék találkozni szívesen beszélgetek veled de ennyi."


"Sokat jelentett a lány és éppen ezért sajnálom hogy vége lett. De abban nincs semmi rossz ha beszélgetek emberekkel. Igen szerettem és nagyon csak nézet eltérések voltak meg volt még pár dolog amiről nem szeretnék beszélni és ezért lett vége.

Azért dumálok veled mert szívesen beszélgetek meg barátkozok új emberekkel"


BAJ HA ILYENEKET IR VAGY H EGYÁLTALÁN VISSZAIRT???

2012. ápr. 18. 17:38
 2/9 A kérdező kommentje:
nyúzom a talival...csak nem akar belemenni, csak haveri levelezésnek tünik amit csinál hiába nyomulok
2012. ápr. 18. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:

ez már beteges amit művelsz

olvastam a korábbi kérdésed is


hagyd már békén a szegény srácot!

a megcsalást szinte te beszéled belé!

2012. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is kidobtam volna a helyedben ha regisztrál társkereső oldalakra. Ismerkedjen ha akar, de ne ott. Meg egyáltalán minek? Szóval a helyedben nem fogadnám vissza már csak azért sem mert vissza írt. De ez egyéni vélemény, lehet hogy mások nem így látják.
2012. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gáz, hogy társkeresőre regisztrált a barátnője mellett.

De te s legalább ennyire gáz vagy, hogy ilyen szintekre lesüllyedsz.

2012. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

irtam neki h válasszo nén vag yaz exnő (én) erre irta h velem szivesen ismerkedik.

NEMIS SZERETETT? NEMÉPRTEM

2012. ápr. 18. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas, amit művelsz. Ha akarsz még tőle valamit, személyesen beszéld meg vele a dolgokat, ne dedózz.
2012. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te nem az vagy,aki azért dobta ki,mert egy angol levelező oldalra regisztrált be,hogy partnereket találjon,akik segítenek a nyelvtanulásban?:D
2012. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem nem vagy normális,hogy egy ilyen pasit dobsz.Ha ennyire nem kell,akkor küldd hozzám:P

(csak vicc,mielőtt még félreérted és fogod a konyhakést:O):D

2012. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!