Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem ezt az egészet?...

Nem értem ezt az egészet? Ezek szerint nem is szeret? Vagy simán megcsalna? Ki mit hinne-tenne?

Figyelt kérdés

barátommal 10hónapja járunk.

1hónapja elmesélte, hogy anno kb 2éve bejött neki a haverja csaja, és akkor (barátomnak akkor nemvolt egy kapcsolata sem) elgondolkodott volna azon, hogy járna a csajjal, mert tényleg bejött neki. De sosem történt köztük semmi, és a csajnál sem próbálkozott. Sőt ezt is csak nekem mesélte el.


Amikor elmondta nekem, mondta hogy "igen ha nem lenne kapcsolatom, TALÁN elgondolkoznék azon, hogy járnék-e vele., de nem jön már be, csak azt mondom jól néz ki, de nemtudom kéne-e. De ITT VAGY NEKEM TE ÉS TÉGED SZERETLEK."

Ez nagyon rosszul esett, nagyon önbizalom hiányos vagyok és féltékeny tipus.


Most felhozódott ez megint mondta hogy igen emlékszik hogy 1hónapja ezt mondta nekem, de azóta ésszerűen átgondolta a dolgokat és rájött hogy milyen jó hogy vagyok neki, és Ő velem boldog, és nem kéne neki senki. mondván hogy megváltozott a véleménye. Ezen nagyon berágtam...összevesztünk.


Én úgy érzem hogy akkor mégsem szeret a barátom és még 10hónap alatt sem zúgott belém annyira hogy eltudja "felejteni" a lányt?

Ezek szerint nem szeret és simán a lány nyakába borulna, vagy megcsalna vele?:(

Én szeretem, de Ő ezek szerint a csajért van oda, és én csak pótlék vagyok neki mert a lány meg a haverjával van, vagy mivan???!


Tény, kb 3x beszélt a lánnyal msnen, de barátom mondta hogy régen elgondolkodott az előző barátnőjénél hogy igen lehet hogy megcsalná a lánnyal, de nem tette meg, inkább szakítottak mert nemis volt barátom szerelmes. De mondta hogy velem nem tenné meg mert engem SZERET. DE HA ELGONDOLKODIK AZON HOGY LEHET HOGY JÁRNA A LÁNNYAL HA NEM VELEM LENNE AKKOR MÉGICCSAK ENGEMIS MEGCSALNA, NEM?????


Bár tény, nincs bizonyitékom arra hogy megcsal, és soha nem is volt, semmi gyanus sms, hivás. Belép előttem közösségire, mutogatja a teloját mindent elől hagy stb.


Szeretem, de ezek szerint hiába....mert ő neki a lány kéne...és ennyi idő után is érte van oda, én csak pótlék vagy:'( Nagyon fáj, mert irtó jó vele, de én elvárnám hogy aki velem jár az tényleg CSAK VELEM JÁRJON, NE MENJEN FÉLRE, ÉS NE FANTÁZIÁLGASSON ERRŐL-ARRÓL. Vagy ha nem megy neki velem, mondja meg.


2012. jan. 25. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

na ezt a kérdést is most olvasom harmadjára.

a barátod hülye hogy ilyeneket mesél neked, szerintem

nekem is rosszul esne

de szerintem mivel elmesélte, ezért tényleg le se szrja a csajt, szóval ne aggódj ezen

ha érdekelné hallgatna róla mint a sír, ezt elhiheted

2012. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom... Te nem kicsit vagy paranoid. Én ezért dobnálak ki. Azon rágtál be, hogy azt mondta, nem kell neki senki más???
2012. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem utolsó, azon rágtam be, hogy aztmondta hogy ennyi idő után is elgondolkozna azon hogy összejönne a csajjal, HA NEM LENNÉK NEKI ÉN. ezek szerint engem nemis szeret?
2012. jan. 25. 18:23
 4/19 anonim ***** válasza:
Olvasd el az Éld az életed című könyvet, akkor kigyógyulsz ebből az önbizalomhiányból.
2012. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

HA NEM LENNÉL NEKI TE.

Vagy neki, és szeret. Tényleg nem érted???

2012. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
utolsó értem. ÉN csak azt nem értem, hogyha szeret MIÉRT GONDOLKOZIK AZON HOGY JÁRNA A CSAJJAL????
2012. jan. 25. 18:29
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Erről van szó. Ha nem lennél neki, de vagy, tehát nem akar a lánytól semmit. Ez annyit jelent kb, hogy ha neked nem lenne a barátod, akkor valaki mással járnál, mert nincs barátod, akit szeretsz.

Egyébként ne csodálkozz, ha az idióta viselkedésed miatt kidob előbb-utóbb.

Az utolsó mondtom nem érvényes, ha még nem múltál el 14, ellenkező esetben nem vagy normális.

2012. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
utolsó értelek. De ezek szerint mégsem sz*rja le a csajt, ha járna vele...szóval érted. Ha megkeresné a lány barátom meg is csalna vele???
2012. jan. 25. 18:30
 9/19 A kérdező kommentje:
lehet hogy azért nem jár a lánnyal mert ott van a csajnak 1 gyerek és a pasija, nem pedig azért mert NEM AKAR.
2012. jan. 25. 18:33
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem csalna meg. HA NEM JÁRNA VELED, akkor bárki mással lenne. Ez a csaj bárki más. DE VELED VAN, ÉS TÉGED SZERET, értsd már meg.
2012. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!