Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem ezt az egészet?...

Nem értem ezt az egészet? Ezek szerint nem is szeret? Vagy simán megcsalna? Ki mit hinne-tenne?

Figyelt kérdés

barátommal 10hónapja járunk.

1hónapja elmesélte, hogy anno kb 2éve bejött neki a haverja csaja, és akkor (barátomnak akkor nemvolt egy kapcsolata sem) elgondolkodott volna azon, hogy járna a csajjal, mert tényleg bejött neki. De sosem történt köztük semmi, és a csajnál sem próbálkozott. Sőt ezt is csak nekem mesélte el.


Amikor elmondta nekem, mondta hogy "igen ha nem lenne kapcsolatom, TALÁN elgondolkoznék azon, hogy járnék-e vele., de nem jön már be, csak azt mondom jól néz ki, de nemtudom kéne-e. De ITT VAGY NEKEM TE ÉS TÉGED SZERETLEK."

Ez nagyon rosszul esett, nagyon önbizalom hiányos vagyok és féltékeny tipus.


Most felhozódott ez megint mondta hogy igen emlékszik hogy 1hónapja ezt mondta nekem, de azóta ésszerűen átgondolta a dolgokat és rájött hogy milyen jó hogy vagyok neki, és Ő velem boldog, és nem kéne neki senki. mondván hogy megváltozott a véleménye. Ezen nagyon berágtam...összevesztünk.


Én úgy érzem hogy akkor mégsem szeret a barátom és még 10hónap alatt sem zúgott belém annyira hogy eltudja "felejteni" a lányt?

Ezek szerint nem szeret és simán a lány nyakába borulna, vagy megcsalna vele?:(

Én szeretem, de Ő ezek szerint a csajért van oda, és én csak pótlék vagyok neki mert a lány meg a haverjával van, vagy mivan???!


Tény, kb 3x beszélt a lánnyal msnen, de barátom mondta hogy régen elgondolkodott az előző barátnőjénél hogy igen lehet hogy megcsalná a lánnyal, de nem tette meg, inkább szakítottak mert nemis volt barátom szerelmes. De mondta hogy velem nem tenné meg mert engem SZERET. DE HA ELGONDOLKODIK AZON HOGY LEHET HOGY JÁRNA A LÁNNYAL HA NEM VELEM LENNE AKKOR MÉGICCSAK ENGEMIS MEGCSALNA, NEM?????


Bár tény, nincs bizonyitékom arra hogy megcsal, és soha nem is volt, semmi gyanus sms, hivás. Belép előttem közösségire, mutogatja a teloját mindent elől hagy stb.


Szeretem, de ezek szerint hiába....mert ő neki a lány kéne...és ennyi idő után is érte van oda, én csak pótlék vagy:'( Nagyon fáj, mert irtó jó vele, de én elvárnám hogy aki velem jár az tényleg CSAK VELEM JÁRJON, NE MENJEN FÉLRE, ÉS NE FANTÁZIÁLGASSON ERRŐL-ARRÓL. Vagy ha nem megy neki velem, mondja meg.


2012. jan. 25. 18:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de nagyon túlreagálod a dolgot. most kapaszkodj meg: az én VŐLEGÉNYEM is szokott ilyet mondani, és jól esik, hogy tetszik neki más, mint nő, de mivel engem szeret, esze ágában sincs mással összejönni. Azt ne várd, hogy soha, senki nem fog neki tetszeni. Nekem is tetszik más pasi, és neked is fog. A kettő nem ugyan az... kicsit vegyél vissza a duzzogásból és a féltékenykedésből szerintem.
2012. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
0%
Nekem egyáltalán nem tetszene az,ha a pasim azt mesélné nekem,hogy járna egy másik lánnyal.Mi a francért kell pluszba beszélni???Gondolom fiatal a barátod (20-as évei eleje max) .Ugye? Azt nem tudom megmondani,hogy te csak "pótlék"vagy-e a számára vagy sem...
2012. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ne legyél képmutató... mindenki megnézi az ellenkező nemből az embereket... ha még most nem, majd fogod. ebben nincs semmi. Az én barátom tudnád miket mond.. szívbajt kapnál azonmód.. de nem veszem a szívemre, mert tudom és ÉRZEM, hogy engem szeret, és ezenkívül teljesen megbízom benne. Mindenki hülyének tart emiatt, mert ugye úgyis megcsal, és éljem az életem, mert fiatal vagyok, ő is ugyanezt teszi a hátam mögött.

Én erre tudod mit mondok? Semmit, csak mosolygok, mert én ismerem a szerelmemet, és tudom, hogy ő nem olyan, ezért teljesen nyugodt vagyok. Gondolkodj el ezen, és ha azt mondja szeret, hidd el és ne tiltakozz, mikor azt mondják, hogy nem is vagy kövér. Higgy nekem, felesleges a sok stressz!

2012. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

köszi.

utolsó előtti, azért mondja el mert MEGKÖVETELEM TŐLE HOGY LEGYEN ŐSZINTE.

2012. jan. 25. 20:43
 15/19 anonim ***** válasza:
A ketrecből milyen gyakran jöhet ki enni vagy pisilni?
2012. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

atyaúúúristen:D a minap néztük a párom telefonját (nem olyan régótak, másfél honapja vagyunk együtt) és megtaláltam egy mappát, amiben volt egy-két lány ismerőse, egy kettő exbarátnő, az egyiken csak bugyi...:D tök mókás volt.......mert tény és valo, hogy nem foglalkozik a képeivel, nem nézegeti stb, ez a mappa rajta maradt a telon, illetve hát a memoriakártyán....és ő egyből h jujj basz*ki, el is felejtette, hogy ez benne van, törölte is.......engem meg annyira totál hidegen hagyott, hogy benne volt.......és igen, valószinü lenne más barátnője, ha nem lennék én...nekem is lenne más...de mivel tökéletesnek lát (mondjuk ezt nem értem meg nála sose:D nemvagyokaz!!!) és gyöngyörünek és imád, szeret, oda van értem, eszembe se jut, hogy neki kell más rajtam kivül...........még az ilyen dolgok után se, hogy benne felejtette a telojában ezeknek a lányoknak a képét.........

23L

2012. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

értelek titeket.

Nem TARTOM KETRECBEN...

Csak egyből az jutott eszembe hogy biztos még mindig oda van a lányért ha megfordul a fejében hogy LEHET h járna vele, HA ÉN NEM LENNÉK NEKI. EGYBŐL ARRA GONDOLOK, HOGY EZEK SZERINT VELEM VAN, DE A CSAJJAL LENNE SZIVE SZERINT, ÉS ENGEM NEMIS SZERET???? VAGY NEMIS VAGYOK OLYAN JÓ MINT A CSAJ...ELVÉGRE JÁRNA VELE...


De ma már irt smst és boldog hónapfordulót kivánt, meg aztmondta ezt a dolgot beszéljük át még1x mert nem akar balhézni. dE NEM TUDOM MIT MONDHATNÉK MÁR NEKI??? Mikor totál féltékeny vagyok. Ugyanakkor mégsem értem, mert most pl voltunk 3napig családdal wellnesselni Ő is jött és csak rajtam lógott, folyton találkozni akar, meg ilyenek, mindig ölelget, sőt 2hét mulva elvisz wellnesselni engem. Csak úgy kettesben.


DE VAJON SOKAT JELENT NEKI A LÁNY? VAGY EZ CSAK SEMMISÉG? VAJON TÉNYLEG NEM HAGYNA EL ENGEM ÉRTE... ÉS ENGEM SZERET?

2012. jan. 26. 12:02
 18/19 anonim ***** válasza:

Basszus, te vagy nagyon értetlen vagy, vagy csak szimplán idióta...

Lehet, hogy járna vele, ha te nem lennél. Szerinted ez azt jelenti, hogy milyen kár, hogy veled van, mert inkább vele lenne? "Lehet", meg "ha".

De a pasid sem teljesen normális, ha még ő könyörög neked. Megérdemlitek egymást.

2012. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

elfogod kergetni igy a párod:( mire vagy féltékeny, ha rajtad lóg és igy meg úgy szeret?:( nem is értelek....és a baj, hogy a legtöbb nő ilyen :(:(:(:(

23L

2012. jan. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!