Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha megcsalna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha megcsalna a párotok?

Figyelt kérdés
Mert 97-ben pont ezen mentem keresztül. Imádtam sirtam,szerettem egy lányt,a tenyeremen hordtam egy éven át. Nem volt melója,én tartottam el. Cserébe a lakásán lakott egy élösködö bnöje,akivel speedeztek. Könyörögtem,hagyja abba. Sirtam az ágya mellett éjjel,ahogy az anyagtól zihálva aludt. Naponta 2x szexeltünk,szóval mindent megadtam. Ennek ellenére egy hosszú hétvége alatt,amig én a vidéki üzletemet intéztem,megcsalt egy bnöje bátyjával. Nem mondta el. Talált munkát a Duna Plázában. Én este mentem virággal,hogy záráskor meglepem,de ő lepett meg. Ez a srác ment érte. Csók és elsétáltak. Én egy oszlop mögött néztem. f*sza volt.
2012. aug. 26. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
könyörgöm 97ben volt,hol van már az?
2012. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

És akkor mivan ha 97-ben volt? Nem azt kérdezte, hogy szerezhetné vissza, hanem leírta a történetét.... Sokan milyen bunkók itt.

Mit szólnék??? Sokat nem tudnék. De ha a mostani is megcsalna biztos, hogy fejbe lőném magam. Ő lenne a negyedik. Kicsit sok lenne már.

Persze képletesen értettem. Meg lennék lőve nélküle...egy ideig, aztán menne minden tovább. Remélem.

2012. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem szólnék semmi, becsomagolnám a holmiját, és elküldeném az újhoz, hogy mossa az a gatyáit.
2012. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97-ben egy éves voltam... most 16... az jó rég volt már!
2012. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pffff....97-ben???


Amúgy részemről ha megcsalnak akkor vége.

Nincs apelláta, csak ha erőszak áldozata lett.


Egyébként ezen sosem kell csodálkozni, ezek sokszor váratlanul jönnek, nem úgy hogy figyelj lehet h jövőhéten megcsallak....


van akivel 2 hónap után történik ez meg és van akivel 10 év után...h megcsalják.

2012. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezen tul kell lepni, rendes toled, hogy segitettel neki es probaltad leszoktatni, de egy dolgot jegyezz meg, minel jobban elkenyeztetsz egy not es megalazkodsz elotte, annal kevesbe fog pasikent nezni rad. Nem arrol van szo, hogy nem kell kedveskedni egy nonek meg parasztnak kell lenni vele, de ez mar tenyleg igy van, ha mar a csaj iranyit mindenben es szinte szolgajava valsz, akkor az eletben nem fog pasikent nezni rad.
2012. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem add vissza neki, csald meg te is őt!


Hátha emlékszik még rád...

2012. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hasonló dolog az én környezetemben is történt,de erről sztem csak annyit,h egy idióta voltál azonnal ott kellett volna hagynod!!!!!Én legalábbis fordított esetben biztos,h ott hagytam volna,mert aki már 16 évvel ezelőtt s a speedet nyomta hát...!!!!!
2012. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sokat nem szólnék, összeszedném a cuccaimat, amik nála vannak, visszaadnám az ő dolgait és kész. Ha megcsalt akkor részemről is kár azért, hogy veszekedjek, hisztizzek vagy bármi ilyesmi, a másik dolog, hogy nem akarnám, hogy lássa, hogy kivagyok miatta, mert megpróbálna még egy esélyt kérni, ami szerintem fölösleges időhúzás lenne.
2012. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

először a sztorid...uristen...nagyon nem irigyellek függetlenül attól hogy mikor volt...


a válaszom: ha a párom megcsalna rögtön szakítanék...mivel úgy mondd nyugodt természet vagyok és magamban örjöngök (hogy mást ne idegesítsek fel, pl szülőket) csak rámosolyognék, higgadt hangon, mosolyogva közölném vele hogy takarodjon a p*csába, másnap amikor dolgozik levinném az összes cuccát a szoba közepére leb*szva, az enyémeket meg elhoznám és soha nem akarnám látni...nem érdekelne hogy sajnálja vagy valami...nem mutatnám ki Neki hogy mennyire fáj...

Csak itthon depiznék a 4 fal között, kibeszélném magamból anyuékkal, bnővel elmennénk valahova elterelni a figyelmemet és ennyi...


N22

2012. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!