Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha megcsalna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha megcsalna a párotok?

Figyelt kérdés
Mert 97-ben pont ezen mentem keresztül. Imádtam sirtam,szerettem egy lányt,a tenyeremen hordtam egy éven át. Nem volt melója,én tartottam el. Cserébe a lakásán lakott egy élösködö bnöje,akivel speedeztek. Könyörögtem,hagyja abba. Sirtam az ágya mellett éjjel,ahogy az anyagtól zihálva aludt. Naponta 2x szexeltünk,szóval mindent megadtam. Ennek ellenére egy hosszú hétvége alatt,amig én a vidéki üzletemet intéztem,megcsalt egy bnöje bátyjával. Nem mondta el. Talált munkát a Duna Plázában. Én este mentem virággal,hogy záráskor meglepem,de ő lepett meg. Ez a srác ment érte. Csók és elsétáltak. Én egy oszlop mögött néztem. f*sza volt.
2012. aug. 26. 13:41
1 2
 11/12 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Remélem, azóta tanultál az esetből - hallgass a 6-os Válaszolóra! Hogy mit tennék? Valószínűleg szakítanék.

2012. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megérdemelted, te hülye fa.sz. Ha neked a szenvedés kell...
2012. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!