Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti képesek lennétek megcsonkítani a párotokat, ha ő megcsalna/kidobna/bántana,?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen esetről lehet hallani. Fenyegetőzés szintjén pedig rengetegszer elhangzik a LEVÁGOM/KIHERÉLLEK! A napokban pedig egy őrült lengyel fogorvosnőről lehetett olvasni, aki kihúzta a volt szeretője összes fogát, mire az új barátnője is kidobta.

Férfiaknál is előfordul persze, hogy megvágja vagy savval leönti a volt barátnőjét, de a női fantázia szerintem messze durvább.


2012. máj. 7. 22:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Jézusom O.o

Nem. Soha. Lehet, hogy lekevernék neki egy hatalmas pofont, vagy tökön rúgnám, de ilyen őrült dolgokat biztos, hogy soha. Ez úgy nem mellesleg törvénybe ütköző is...

21L

2012. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
nem.
2012. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
nem, ismeretlent szívesebben kínoznék, nem vagyok híve a retorzíóknak 21L
2012. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Isten óvjon minden férfit a nők bosszújától :D De most komolyan. Ha menni akar, akkor menjen, sőőőt. Segítek pakolni neki, ha annyira menni akar.
2012. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Sosem lennék képes bántani. Egyetlen egyszer fordult elő, hogy könyékkel szájon vágtam, borzasztó rosszul éreztem magamat utána, szegény akkorát kapott, hogy még másnap is fájt az arc. Ja, meg egyszer véletlenül herén térdeltem, akkor is kb a halálán volt. Nagyon rosszul éreztem magam ezek után, mert nem szándékos volt egyik sem, de láttam, hogy neki mekkora fájdalmat okoztam ezzel.


Ha bántana, akkor is csak annyira bántanám, hogy el tudjak menekülni, de ilyenre sosem fog sor kerülni, mert nem emelne rám kezet.

2012. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Jézus bameg.
2012. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Én soha nem csinálnék ilyet. Egyrészt ez nem oldaná meg a problémát. Meg ha belegondolunk akkor ez arra vezetne hogy felhergeljem és kitudja mire lenne képes. Igaz a barátom ilyet sosem tenne velem maximum elhagyna ha megcsalnám.
2012. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Legginor, azt én is hallottam, hogy állítólag a legkegyetlenebb kínzásokat is nők találták ki. Valahogy a férfiakban belül van egy gátlás, ami a nőknél nincs.
2012. máj. 7. 22:45
 9/35 anonim ***** válasza:

Simán.... Ha épp kés lenne a kezembe amikor elém áll és azt mondja, hogy 2 éve szeretője van, akiről most derült ki, hogy aids-es akkor valószínűleg leszúrnám,feldarabolnám a kádban, leönteném savval és elásnám....Aztán a szeretőjével ugyan ezt tenném :) De csak mert jó indulatú, kedves, aranyos lány vagyok, nem a savval kezdeném :)

Egyébként sosem lehet tudni, hogy mire hogy reagál az ember amikor elönti az agyát a düh.

2012. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

22.47 80 %

Nem leszel a barátnőm!! :))

2012. máj. 7. 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!