Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti képesek lennétek megcsonkítani a párotokat, ha ő megcsalna/kidobna/bántana,?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen esetről lehet hallani. Fenyegetőzés szintjén pedig rengetegszer elhangzik a LEVÁGOM/KIHERÉLLEK! A napokban pedig egy őrült lengyel fogorvosnőről lehetett olvasni, aki kihúzta a volt szeretője összes fogát, mire az új barátnője is kidobta.

Férfiaknál is előfordul persze, hogy megvágja vagy savval leönti a volt barátnőjét, de a női fantázia szerintem messze durvább.


2012. máj. 7. 22:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam olyanról se, hogy valaki öngyilkos lett, mert kihúzták a fogait/leborotválták az egész testét (pedig hát a pasik ennek se örülhetnek túlzottan)/ vagy belevéstek valamit a bőrébe (volt egy nő, aki belekarcolta jó mélyre, hogy elhegesedjen, hogy "hűtlen". Ez még annyira nem is elmebetegség, dühömben én is képes lennék rá.)


De annyi helyen olvastam már, és hallottam, hogy "lányom öngyilkos lett, barátnőm, öngyilkos akarok lenni..." és miért? Lehet tippelni, mert megerőszakolták őket. Ha kihúzkodják a fogadat, maximum akkor mehetnél pszichológushoz, ha fenn vagy az egész alatt, és érzed, ahogy mindegyiket egyenként kitépik. Akkor felfogható egyfajta sokként... de aki már megcsonkítja a párját, szerintem van esze, minimum elkábítja, vagy minden kisebb érintése felkel.

Ezzel szemben az megerőszakolás áldozatai.. vagy öngyilok, vagy pszichomókus, vagy örökké bezárkózott lelki roncsok lesznek, akik a férfiakra rá sem mernek nézni. Döntsd el kedves kérdező, melyik is a rosszabb...


Én is úgy vagyok vele; inkább kapjon el egy jól kigyúrt cigánybanda, verjenek össze, lopjanak meg és hagyjanak ott, mint, hogy még meg is erőszakoljanak. Előbbi egy hosszú orvosi kezelés, talán 1-2 hónap lelki kezelés, szeretet a családtól, és mintha meg sem történt volna. Sötét emlék marad, de maximum azt eredményezi, hogy lesz pár heged, akár még itt is előfordul, hogy nem lesz harapóerőm. Meg óvatosabb leszel, ennyi.


De a pasi, akinek kihúzkodják a fogát... nos, legalább tanuljon belőle, hogy ne kúrjon félre, ha van valaki, aki szereti őt.


Hosszú lehet, talán értelmetlen is, de néha ki kell adnom magamból :D

2012. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Nos, a pali, akivel az történt, nem félrekúrt, hanem otthagyta a nőt egy másikért. Aztán később elment hozzá rendelésre, a nő akkora adag érzéstelenítőt adott neki, hogy elaludt, utána megcsinálta a tettét és annak végeztével felkötötte a férfi állát és azt hazudta neki, hogy komplikációk léptek fel.Ezzel megszegte az esküjét és három év börtönt fog kapni.


Imádom egyébként, hogy a nemi erőszakot ennyivel előbbre helyezitek, mint bármi mást. Én soha nem állítottam, hogy könnyű lenne egy olyan nőnek, aki elszenvedte. Egyébként pedig, ha valakinek érzéstelenítés nélkül kihúznák az összes fogát, az lehet, hogy beleőrülne a fájdalomba és talán élete végéig rémálmai lennének.De az persze rendben is lenne, mi?!

Nézzetek már magatokba néha!

2012. máj. 8. 15:21
 33/35 anonim ***** válasza:

Te is nézzél már magadba. Mellesleg én leírtam azt is hogy sokkot kaphatnak, de ez tényleg nem csak a nőkre vonatkozik. Férfi is csonkíthat, vannak igen brutálisak is (levágják a kis, nagy ajkakat... lelógó bőrt, esetleg bevarrják, ami ott van, vagy a mellét bántja a nőnek) akkor velük mi van? Figyelembe se vegyük őket, mert ők férfiak, és nem a nő fogát húzták ki?

Mind a nőnek, mind a férfinak van annyi esze, hogy elkábítsa az áldozatát, mielőtt bántaná. Legalábbis, ha nem teljesen pszicho, aki élvezi, hogy közben szenved...

2012. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Basszus, te nézzél már magadba, a testim fájdalom a lelkihez képest, amit a megerőszakolás okoz, SEMMI!!
2012. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Élete végéig rémálmai lehetnek???????? Igen, pontosan ez van minden nőnél, akit megerőszakoltak!! Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyien győzködünk és még mindig nem fogod fel, hogy ez egy nőnek mit jelent!!!
2012. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!